Projekt ESNtrain

Stowarzyszenie ESN (ERASMUS STUDENT NETWORK) Europe jest organizacją wspierającą i rozwijającą program wymiany studentów. Wiosną tego roku, z okazji  20-lecia działania na terenie Europy, realizuje swój jubileuszowy projekt. Równocześnie chce nim uczcić ważne dla całej Europy wydarzenie – 20-tą rocznicę upadku muru berlińskiego.

Specjalny pociąg – ESNtrain, w dniach  od 23 marca do 21 kwietnia, przejedzie przez 40 miast w 18  państwach Europy. Dla pasażerów pociągu przygotowany jest bardzo atrakcyjny program!!!! Dnia 7 kwietnia 2009 roku pociąg zatrzyma się w Krakowie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w podróży, lub chcące  dokładniej  przeglądnąć  program całego przedsięwzięcia zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi  materiałami  oraz zaglądnięcia na stronę  www.esntrain.org