Praktyka w Danii w firmie B&O

OKAZJA! – Praktyka w DANII w firmie B&O
Projekt CD-DIP, 3 tygodnie – Praktyka w formie szkoły wakacyjnej w Bang&Olufsen

TERMIN nadsyłania zgłoszeń: 15.03.2012 r.
Opis:
Organizowana praktyka, w ramach szkoły wakacyjnej, jest już 5 edycją. Projekt CD-DIP jest finansowany przez Duńską Fundację Oticon oraz firmę B&O.
Tematyką szkoły jest innowacyjne projektowanie nowych produktów w grupach interdyscyplinarnych, naśladujących rzeczywiste środowisko pracy w międzynarodowych przedsiębiorstwach.
Uczestnicy projektu: Engineering College of Aarchus (Dania – główny organizator), Technical University of Ostrava (Czechy), Politechnika Krakowska, Hanze University Gronningen (Holandia), Tomas Bata University of Źlin (Czechy), University of Minho (Portugalia), Newcastle University (Wielka Brytania)
Korzyści:
•    Zaliczenie praktyki zawodowej, praca w międzynarodowym biurze R&D.
•    Zdobycie doświadczenia, potwierdzone certyfikatem!
•    Doskonała pozycja w twoim CV – jest atutem przy ubieganiu się o pracę
(opinia kilku uczestników poprzednich edycji)
Szkoła swoje miejsce ma w zakładach B&O – Bang and Olufsen (miejscowość Struer) – potentat i lider w dziedzinie sprzętu Hi-Fi i RTV, więcej informacji na stronie producenta: www.bang-olufsen.com

Termin wyjazdu: 24.06 – 13.07.2012 r. (3 tygodnie)

Koszty:
Projekt CD-DIP pokrywa w całości koszty pobytu na miejscu (zakwaterowanie, wyżywienie, imprezy towarzyszące) oraz 75% kosztów przejazdu.

Wymagania:
•    Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziany certyfikat)
•    Umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć do pracy i nauki
•    Doświadczenia zawodowe – praktyki, staże, wyjazdy zagraniczne
•    CV oraz list motywacyjny
•    Rozmowa kwalifikacyjna

Składanie CV i listów motywacyjnych:
Organizator wyjazdu: Dr inż. Jacek HABEL (Instytut M6): jacek.habel@gmail.com (bud.6B p.3/9A)
Ilość miejsc:
•    3 dla osób w roli konstruktora, specjalności mechanika ogólna i CAD (studenci AiR i MiBM),
•    2 dla osób w roli menedżera, specjalność zarządzanie i inżynieria produkcji ZIP
Zgłoszenia w postaci CV oraz listu motywacyjnego (w języku angielskim!) należy przesyłać na powyższy adres
e-mail do 15 marca 2012, z własnej skrzynki (na którą będą odsyłane informacje zwrotne)
Rozmowa kwalifikacyjna: 16 i 19 marzec 2012, zaproszenie będzie wysłane pocztą elektroniczną.
Ogłoszenie zakwalifikowanych kandydatów: 19 marca 2012 r.