Lista zdających egzamin na kierunek Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

image_pdfimage_print

Lista osób zdających egzamin wstępny na kierunek
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego
w roku akademickim 2014/15

godz. 9:00, sala 7

Lp

Nazwisko i Imię

1

BADOŃ ANITA Ewa

2

BARLIK AGATA ZUZANNA

3

BĄCALSKI BŁAŻEJ

4

BRAŃKA KATARZYNA

5

BRYNIARSKA MAJA ANNA

6

BURAK LIWIA MAGDALENA

7

CEDROWSKA BARBARA IZABELLA

8

CZYSZCZOŃ DANIEL

9

DADEJ EMILIA MARIA

10

DALACH MONIKA EWELINA

11

DRĄG NIKODEM STANISŁAW

12

DYJA AGATA JOANNA

13

FURMANEK SONIA JULIA

14

GALLA KAROLINA EDYTA

15

GODEK OLGA ANNA

16

GRZYB LAURA

17

GRZYWACZ SONIA POLA

18

HOPCIAŚ EDYTA

19

KARKOSZKA PIOTR

20

KARŁOWICZ MONIKA

21

KASPEREK SZYMON MAX

22

KLESYK JUSTYNA KAROLINA

23

KMIECIK SABINA WERONIKA

24

KOWALSKA NATALIA ANNA

 

Lista osób zdających egzamin wstępny na kierunek
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

w roku akademickim 2014/15

godz. 9:00, sala 7

Lp

Nazwisko i Imię

1

KOZIEŃ KINGA MAGDALENA

2

KRAWIEC INGA NATALIA

3

KRUCZKOWSKA BARBARA

4

KRUPIŃSKA MAGDALENA

5

KWATER ALEKSANDRA

6

LESKA WERONIKA BARBARA

7

LEŚNIAK ŁUKASZ ALEKSANDER

8

ŁOPATA KINGA MARIA

9

MACIEJCZYK JAKUB

10

MATŁOSZ-SZAJOWSKI JAKUB MIKOŁAJ

11

MICOREK KATARZYNA MAGDALENA

12

MIERZWA MARTYNA

13

MILNER AGATA ANNA

14

NICER MIKOŁAJ

15

NOWOSIELECKA AGNIESZKA GENOWEFA

16

POPOW ALEKSANDRA MAŁGORZATA

17

POTRZEBOWSKI MAREK

18

ROSA KINGA

19

ROSICKA ANNA

20

RZEGOST JAGODA JOANNA

21

SABINA OSENDOWSKA JUSTYNA

22

SKORUPSKI SAMUEL

23

SKOWROŃSKI PRZEMYSŁAW LEW

 

 

Lista osób zdających egzamin wstępny na kierunek
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego
w roku akademickim 2014/15

godz. 9:00, sala 10

Lp

Nazwisko i Imię

1

BERNATOWICZ ALEKSANDER PIOTR

2

BOBAK ŁUKASZ

3

CHRUŚCICKA ALEKSANDRA MARIA

4

FICAK OMELAN

5

LESZCZYŃSKA MAJA AGNIESZKA

6

ŁOJEK KLAUDIA

7

NOGA AGNIESZKA

8

OPRYCH SZYMON MAREK

9

REIWER MAGDALENA JOANNA

10

SMUGA FILIP MATEUSZ

11

SOSNA ELŻBIETA AGNIESZKA

12

SPYRA WERONIKA JOANNA

13

STACHAŃCZYK MAŁGORZATA

14

SUDOŁ JULIA TAMARA

15

SZCZUPAŁ GRZEGORZ KRZYSZTOF

16

SZMIDTKE IZABELA

17

SZOPA SZYMON TYMOTEUSZ

18

SZUBAN MONIKA MARTA

19

WAYDA ADAM PAWEŁ

20

WITALIS MICHAŁ JAKUB

21

WITKOWSKA ADA

22

WORWA MAJA JULIA

23

WRÓBLEWSKA JAGODA

24

ZYBAŁA EWA

 

 

BADOŃ ANITA Ewa

BARLIK AGATA ZUZANNA

BĄCALSKI BŁAŻEJ

BRAŃKA KATARZYNA

BRYNIARSKA MAJA ANNA

BURAK LIWIA MAGDALENA

CEDROWSKA BARBARA IZABELLA

CZYSZCZOŃ DANIEL

DADEJ EMILIA MARIA

DALACH MONIKA EWELINA

DRĄG NIKODEM STANISŁAW

DYJA AGATA JOANNA

FURMANEK SONIA JULIA

GALLA KAROLINA EDYTA

GODEK OLGA ANNA

GRZYB LAURA

GRZYWACZ SONIA POLA

HOPCIAŚ EDYTA

KARKOSZKA PIOTR

KARŁOWICZ MONIKA

KASPEREK SZYMON MAX

KLESYK JUSTYNA KAROLINA

KMIECIK SABINA WERONIKA

KOWALSKA NATALIA ANNA

Wirtualny spacer

Dokumenty do pobrania