Czyszczoń i Witalis IWP

Kolejny sukces studentów IWP

Studenci kierunku Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego PK, Daniel Czyszczoń i  Michał Witalis zwyciężyli w konkursie Radical Innovation, Student Winner 2018 w Nowym Jorku za projekt mobilnego pokoju hotelowego – RES (Room Extension Solution) dla branży hotelarskiej.

Wykorzystując autonomiczną technologię pojazdu, studenci IWP opracowali nową koncepcję, która działa jako rozszerzenie pokoju hotelowego (RES), koncentrując się na optymalizacji czasu podróży, nawigacji, komfortu, bezpieczeństwa i wydajności. Po zejściu z samolotu podróżni zostaną powitani w hali przylotów z szybką odprawą na RES. Wewnątrz mobilnego pokoju hotelowego znajduje się pełnowymiarowe łóżko, obszerna przestrzeń na bagaż z szafkami i małą szafą oraz w pełni funkcjonalna łazienka w drodze do struktury hotelowej i stacji dokujących. Dopóki pasażer nie opuści hotelu, pojazd jest częścią całego pokoju. Łącząc autonomiczny transport z gościnnością, możemy na nowo zdefiniować sposób podróżowania po całym świecie.

Więcej informacji ; http://radicalinnovationaward.com/