Dziekanat Socjalny informuje o możliwości składania wniosków o stypendia

Ostateczny termin składania wniosków mija 4 października.

Prosimy osoby które starają się o stypendium dla najlepszych studentów lub
o stypendium specjalne aby złożyli dokumenty na początku września. Pozwoli to zmniejszyć kolejki oczekujących osób starających się o stypendium socjalne.

Do każdego wniosku należy dołączyć oświadczenie o niepobieraniu świadczeń pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku studiów (wzór nr 1)

Dokumenty niezbędne do stypendium socjalnego:

1. Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodach za rok 2017 – wszyscy pełnoletni
  2. Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o prowadzeniu bądź nieprowadzeniu działalności gospodarczej w 2017 roku – wszyscy pełnoletni. Jeżeli prowadzono działalność gospodarczą na zasadzie ryczałtu albo karty podatkowej należy przedstawić zaświadczenie z Urzędu Skarbowego zawierające informacje takie jak na wzorze nr 11.
  3. Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące art. 27f ust. 8-10 – dla rodziców
  4. Zaświadczenie z Urzędu Miasta/Gminy o posiadaniu bądź nieposiadaniu gospodarstwa rolnego w 2017 roku – wszyscy pełnoletni
  5. Zaświadczenia o pobieraniu nauki rodzeństwa w roku szkolnym/akademickim 2018/19
  6. Akt urodzenia dla rodzeństwa niepełnoletniego (ksero wraz z oryginałem do wglądu)