szkoła polimery

Letnia Szkoła Geopolimerów

Instytut Inżynierii Materiałowej na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w Letniej Szkole Geopolymers.

Głównym celem jest pogłębienie wiedzy na temat materiałów konstrukcyjnych, a przede wszystkim geopolimerowych. Zajęcia kierowane są do studentów studiów od I do III stopnia z Polski i z zagranicy, w szczególności zapraszamy studentów kierunku Inżyniera Materiałowa, a także kierunków pokrewnych:  Budownictwo, Architektura, Chemia, Inżynieria Środowiska

Obejmuje on wykłady oraz  zajęcia laboratoryjne z tematyki materiałów geopolimerowych prowadzone przez zagranicznych wykładowców, a także wizyty studyjne.

Udział w letniej szkole Geopolymers pozwoli na pogłębienie wiedzy i nawiązanie nowych kontaktów.

Termin:        8-17.07.2019 r.
Miejsce:        Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej