test dla pierwszaków

Test i zajęcia z języka angielskiego dla I roku

Wszystkich studentów I roku 1 stopnia studiów stacjonarnych Wydziału Mechanicznego prosimy o wykonanie orientacyjnego testu diagnostycznego z języka angielskiego dostępnego bez logowania na stronie http://sjo.pk.edu.pl/index.php/placement-test/ i przyjście na pierwsze zajęcia z języka angielskiego z wynikiem tego testu, w miarę możliwości w postaci wydruku lub zrzutu ekranowego.
Jednocześnie prosimy, by w pierwszym tygodniu zajęć na zajęcia z mgr Ewą Bagnińską w sali J204 w środę w godzinach 7:30-12:30 przyszli tylko studenci inżynierii bezpieczeństwa oraz inżynierii produkcji.
Studentów pozostałych kierunków studiów prosimy o zgłaszanie się na zajęcia do innych lektorów, zgodnie z planem zajęć danego kierunku.
Zwracamy uwagę, że sale 136 i 139 znajdują się w kampusie przy ulicy Warszawskiej 24, w budynku Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, CUP/10-24. Sale na kampusie w Czyżynach mają oznaczenia składające się z czterech znaków, to jest litery, oznaczającej budynek, i numeru sali.