Konkurs na projekty studencie PK

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że wystartował Konkurs na projekty studenckie PK. Celem konkursu jest wspieranie uzdolnionych i kreatywnych studentów Politechniki Krakowskiej w realizacji pomysłów naukowych poprzez finansowanie, promowanie i popularyzację ich osiągnięć. Dzięki udziałowi w konkursie studenci PK mogą już w trakcie nauki realizować w sposób praktyczny swoje projekty, mając za wsparcie kadrę naukową PK oraz mentorów z otoczenia biznesowego.

Do 30 listopada 2019 r. można zgłaszać grupy i pomysły na innowacyjne rozwiązania inżynierskie dla miast i przedsiębiorstw. Grupy projektowe mogą zgłaszać studenci oraz opiekunowie naukowi z PK.

W ramach uzyskanych środków na projekty studenckie mogą być finansowane:
a) materiały zużywalne i eksploatacyjne;
b) wyjazdy studyjne;
c) szkolenia i warsztaty;
d) zakup lub wynajem aparatury badawczej;
e) dodatkowe prace zlecone niezbędne dla realizacji zadań projektu;
f) zakupu oprogramowania i wszystkich innych elementów prowadzących do uzyskania tzw. twardych efektów.

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://futurelab.pk.edu.pl/index.php/2019/06/20/konkurs/

Projekt koordynuje nowa jednostka Uczelni FutureLab PK (PS-4), która zlokalizowana jest w budynku przy ul. Lea 114. FutureLab dysponuje 220 m kw. powierzchni z salami szkoleniowymi i warsztatowymi, przestrzenią co-workingową oraz kuchnią z jadalnią. Laureaci konkursu na projekty studenckie otrzymują także bezpłatne wsparcie w działaniach promocyjno-marketingowych projektu.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie powyższych informacji Państwa studentom i pracownikom za pośrednictwem kanałów komunikacji, tj. na stronach internetowych oraz np. na stronie Facebook.

Załączamy grafiki do wykorzystania przy tego rodzaju publikacjach (plakat i grafika w formacie do publikacji na Facebooku).

W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Monika Firlej-Balik
FutureLab