Wzory druków i formularzy do pracy dyplomowej

Na wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej obowiązuje jednolity wzór pracy dyplomowej inżynierskiej/magisterskiej. Uprzejmie prosimy korzystać z aktualnego wzoru.
Wzór pracy dyplomowej.

Dokumenty wymagane od studentów przystępujących do egzaminu dyplomowego na Wydziale Mechanicznym w roku akademickim 2019/2020

1. Deklaracja wyboru tematu pracy dyplomowej .
  2. Jeden egzemplarz pracy dyplomowej w formie drukowanej dwustronnie trwale oprawionej w miękkiej oprawie papierowej
  1. Oświadczenie o samodzielnym wykonaniu pracy dyplomowej (wydruk z systemu antyplagiatowego ASAP podpisany przez dyplomanta).
  2. Oświadczenie studenta o zgodności treści egzemplarza pracy dyplomowej dostarczanego do dziekanatu i pliku pracy w ASAP (wydruk z systemu antyplagiatowego ASAP podpisany przez dyplomanta).
  3. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.
  4. Wniosek o wydanie kompletu dyplomu ukończenia studiów wraz z suplementem do dyplomu oraz ich odpisami.
  5. Oświadczenie promotora w sprawie dopuszczenia studenta do egzaminu dyplomowego wraz z pierwszą stroną Raportu podobieństwa (wydruk z systemu antyplagiatowego ASAP podpisany przez promotora).
  6. Ogólny Raport z badania antyplagiatowego w JSA (wydruk z systemu antyplagiatowego ASAP).
  7. Oryginał opinii promotora pracy dyplomowej (wcześniej zeskanowanej i wczytanej do systemu antyplagiatowego ASAP)
  8. Oryginał opinii recenzenta pracy dyplomowej (wcześniej zeskanowanej i wczytanej do systemu antyplagiatowego ASAP)
  9. Karta osiągnięć studenta – wpisywanych do dyplomu (naukowych, sportowych i artystycznych – w przypadku ich uzyskania), wraz z jej tłumaczeniem na język angielski
  10. Wypis z dowodu osobistego, potwierdzony przez pracownika jednostki dyplomującej
  11. Zdjęcia do dyplomu 4 szt. (4,5 x 6,5 cm) – jednakowe.
  12. Opłata za dyplom (100 zł z odpisem w j. obcym lub 60 zł bez odpisu – przelew na konto wirtualne).
  13. Legitymacja studencka lub oświadczenie dotyczące legitymacji (dotyczy studiów II stopnia).
  14. Kwestionariusz cudzoziemca
  15. Karta odejścia