Air Liquide Summer School

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.prowadzi rekrutację na tygodniowy campus organizowany w Paryżu w dniach 23.06.2020 – 01.07.2020 przez firmę Air Liquide -tzw. „Air Liquide Summer School”. Oferta jest skierowana do studentów ostatnich lat kierunków inżynierskich (trzeba mieć ukończone 21 lat), którzy mogą się pochwalić bardzo dobrymi wynikami oraz znajomością języka angielskiego. Firma pokrywa oczywiście koszty podróży i pobytu w Paryżu. Aplikacje w języku angielskim zgodnie z załączonym formularzem zgłoszeniowym prosimy wysyłać na adres: careers.ec.poland@airliquide.com . Spośród nadesłanych do dnia 26.02.2020. zgłoszeń firma wyłoni kandydata – więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączonej prezentacji.