Komunikat ws. kształcenia na PK w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21

image_pdfimage_print

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, a także prognozy dotyczące rozwoju pandemii COVID-19 w najbliższych miesiącach, władze Politechniki Krakowskiej podjęły decyzję w sprawie kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

Informujemy, że na Wydziale Mechanicznym planuje się organizację zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2020/21 w formie zdalno-stacjonarnej. Przewiduje się prowadzenie zajęć wykładowych, ćwiczeń audytoryjnych, seminariów oraz zajęć projektowych w formie zdalnej, natomiast zajęć laboratoryjnych oraz laboratoriów komputerowych w formie stacjonarnej.

Ponadto, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno studentom jak i osobom prowadzącym zajęcia, zajęcia w formie stacjonarnej będą realizowane z uwzględnieniem obowiązujących wymogów określonych przez Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).

W przypadku, jeśli poziom zagrożenia epidemiologicznego ulegnie pogorszeniu, Władze Uczelni mogą podjąć decyzje do przejścia na kształcenie wyłącznie zdalne, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim członkom społeczności akademickiej Politechniki Krakowskiej.

Wirtualny spacer

Dokumenty do pobrania