Ogłoszenie




Air Liquide Summer School

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.prowadzi rekrutację na tygodniowy campus organizowany w Paryżu w dniach 23.06.2020 – 01.07.2020 przez firmę Air Liquide -tzw. „Air Liquide Summer School”. Oferta jest skierowana do studentów ostatnich lat kierunków inżynierskich (trzeba mieć ukończone 21 lat), którzy mogą się pochwalić bardzo dobrymi wynikami oraz znajomością języka angielskiego. Firma pokrywa oczywiście koszty podróży i pobytu w Paryżu. Aplikacje w języku angielskim zgodnie z załączonym formularzem zgłoszeniowym prosimy wysyłać na adres: careers.ec.poland@airliquide.com . Spośród nadesłanych do dnia 26.02.2020. zgłoszeń firma wyłoni kandydata – więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączonej prezentacji.




Zaproszenie

Szczegóły:  https://apagroup.pl/apalab/




3 października 2019 r. dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Zgodnie z Zarządzeniem nr 26 Rektora Politechniki Krakowskiej z dnia 24 maja br., 3 października 2019 r. (czwartek) będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, w związku z inauguracją roku akademickiego 2019/2020.




Lista zdających egzamin na kierunek Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Lista osób zdających egzamin wstępny na kierunek
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego
w roku akademickim 2014/15

godz. 9:00, sala 7

Lp

Nazwisko i Imię

1

BADOŃ ANITA Ewa

2

BARLIK AGATA ZUZANNA

3

BĄCALSKI BŁAŻEJ

4

BRAŃKA KATARZYNA

5

BRYNIARSKA MAJA ANNA

6

BURAK LIWIA MAGDALENA

7

CEDROWSKA BARBARA IZABELLA

8

CZYSZCZOŃ DANIEL

9

DADEJ EMILIA MARIA

10

DALACH MONIKA EWELINA

11

DRĄG NIKODEM STANISŁAW

12

DYJA AGATA JOANNA

13

FURMANEK SONIA JULIA

14

GALLA KAROLINA EDYTA

15

GODEK OLGA ANNA

16

GRZYB LAURA

17

GRZYWACZ SONIA POLA

18

HOPCIAŚ EDYTA

19

KARKOSZKA PIOTR

20

KARŁOWICZ MONIKA

21

KASPEREK SZYMON MAX

22

KLESYK JUSTYNA KAROLINA

23

KMIECIK SABINA WERONIKA

24

KOWALSKA NATALIA ANNA

 

Lista osób zdających egzamin wstępny na kierunek
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

w roku akademickim 2014/15

godz. 9:00, sala 7

Lp

Nazwisko i Imię

1

KOZIEŃ KINGA MAGDALENA

2

KRAWIEC INGA NATALIA

3

KRUCZKOWSKA BARBARA

4

KRUPIŃSKA MAGDALENA

5

KWATER ALEKSANDRA

6

LESKA WERONIKA BARBARA

7

LEŚNIAK ŁUKASZ ALEKSANDER

8

ŁOPATA KINGA MARIA

9

MACIEJCZYK JAKUB

10

MATŁOSZ-SZAJOWSKI JAKUB MIKOŁAJ

11

MICOREK KATARZYNA MAGDALENA

12

MIERZWA MARTYNA

13

MILNER AGATA ANNA

14

NICER MIKOŁAJ

15

NOWOSIELECKA AGNIESZKA GENOWEFA

16

POPOW ALEKSANDRA MAŁGORZATA

17

POTRZEBOWSKI MAREK

18

ROSA KINGA

19

ROSICKA ANNA

20

RZEGOST JAGODA JOANNA

21

SABINA OSENDOWSKA JUSTYNA

22

SKORUPSKI SAMUEL

23

SKOWROŃSKI PRZEMYSŁAW LEW

 

 

Lista osób zdających egzamin wstępny na kierunek
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego
w roku akademickim 2014/15

godz. 9:00, sala 10

Lp

Nazwisko i Imię

1

BERNATOWICZ ALEKSANDER PIOTR

2

BOBAK ŁUKASZ

3

CHRUŚCICKA ALEKSANDRA MARIA

4

FICAK OMELAN

5

LESZCZYŃSKA MAJA AGNIESZKA

6

ŁOJEK KLAUDIA

7

NOGA AGNIESZKA

8

OPRYCH SZYMON MAREK

9

REIWER MAGDALENA JOANNA

10

SMUGA FILIP MATEUSZ

11

SOSNA ELŻBIETA AGNIESZKA

12

SPYRA WERONIKA JOANNA

13

STACHAŃCZYK MAŁGORZATA

14

SUDOŁ JULIA TAMARA

15

SZCZUPAŁ GRZEGORZ KRZYSZTOF

16

SZMIDTKE IZABELA

17

SZOPA SZYMON TYMOTEUSZ

18

SZUBAN MONIKA MARTA

19

WAYDA ADAM PAWEŁ

20

WITALIS MICHAŁ JAKUB

21

WITKOWSKA ADA

22

WORWA MAJA JULIA

23

WRÓBLEWSKA JAGODA

24

ZYBAŁA EWA

 

 

BADOŃ ANITA Ewa

BARLIK AGATA ZUZANNA

BĄCALSKI BŁAŻEJ

BRAŃKA KATARZYNA

BRYNIARSKA MAJA ANNA

BURAK LIWIA MAGDALENA

CEDROWSKA BARBARA IZABELLA

CZYSZCZOŃ DANIEL

DADEJ EMILIA MARIA

DALACH MONIKA EWELINA

DRĄG NIKODEM STANISŁAW

DYJA AGATA JOANNA

FURMANEK SONIA JULIA

GALLA KAROLINA EDYTA

GODEK OLGA ANNA

GRZYB LAURA

GRZYWACZ SONIA POLA

HOPCIAŚ EDYTA

KARKOSZKA PIOTR

KARŁOWICZ MONIKA

KASPEREK SZYMON MAX

KLESYK JUSTYNA KAROLINA

KMIECIK SABINA WERONIKA

KOWALSKA NATALIA ANNA




Wyniki egzaminu na kierunek Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Wydział Mechaniczny
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego
Wyniki egzaminu praktycznego i portfolio

w roku akademickim 2014/15
system studiów: stacjonarne
rodzaj studiów: I stopnia

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Egzamin praktyczny

Portfolio

1

BADOŃ ANITA Ewa

31

40

2

BARLIK AGATA ZUZANNA

40

44

3

BĄCALSKI BŁAŻEJ

48

46

4

BERNATOWICZ ALEKSANDER PIOTR

48

45

5

BRAŃKA KATARZYNA

50

47

6

BRYNIARSKA MAJA ANNA

33

49

7

BURAK LIWIA MAGDALENA

47

46

8

CEDROWSKA BARBARA IZABELLA

46

48

9

CHRUŚCICKA ALEKSANDRA MARIA

31

32

10

CZYSZCZOŃ DANIEL

36

48

11

DADEJ EMILIA MARIA

31

42

12

DALACH MONIKA EWELINA

44

41

13

DRĄG NIKODEM STANISŁAW

45

48

14

DYJA AGATA JOANNA

31

38

15

FICAK OMELAN

37

32

16

FURMANEK SONIA JULIA

45

45

17

GALLA KAROLINA EDYTA

44

46

18

GODEK OLGA ANNA

38

47

19

GRZYB LAURA

42

44

20

GRZYWACZ SONIA POLA

0

0

21

HOPCIAŚ EDYTA

29

37

22

KARKOSZKA PIOTR

0

0

23

KARŁOWICZ MONIKA

46

46

24

KASPEREK SZYMON MAX

32

35

25

KLESYK JUSTYNA KAROLINA

40

42

26

KMIECIK SABINA WERONIKA

36

43

27

KOWALSKA NATALIA ANNA

45

41

28

KOZIEŃ KINGA MAGDALENA

38

41

29

KRAWIEC INGA NATALIA

25

25

30

KRUCZKOWSKA BARBARA

0

0

31

KRUPIŃSKA MAGDALENA

44

36

32

KWATER ALEKSANDRA

27

38

33

LESKA WERONIKA BARBARA

32

34

34

LESZCZYŃSKA MAJA AGNIESZKA

40

47

35

LEŚNIAK ŁUKASZ ALEKSANDER

29

34

36

ŁOJEK KLAUDIA

34

35

37

ŁOPATA KINGA MARIA

41

34

38

MACIEJCZYK JAKUB

31

45

39

MATŁOSZ-SZAJOWSKI JAKUB MIKOŁAJ

27

37

40

MICOREK KATARZYNA MAGDALENA

28

28

41

MIERZWA MARTYNA

35

47

42

MILNER AGATA ANNA

32

38

43

NICER MIKOŁAJ

40

44

44

NOGA AGNIESZKA

0

0

45

NOWOSIELECKA AGNIESZKA GENOWEFA

42

32

46

OPRYCH SZYMON MAREK

0

0

47

POPOW ALEKSANDRA MAŁGORZATA

0

0

48

POTRZEBOWSKI MAREK

45

46

49

REIWER MAGDALENA JOANNA

29

30

50

ROSA KINGA

42

34

51

ROSICKA ANNA

25

44

52

RZEGOST JAGODA JOANNA

32

43

53

SABINA OSENDOWSKA JUSTYNA

42

46

54

SKORUPSKI SAMUEL

49

43

55

SKOWROŃSKI PRZEMYSŁAW LEW

0

0

56

SMUGA FILIP MATEUSZ

33

43

57

SOSNA ELŻBIETA AGNIESZKA

0

0

58

SPYRA WERONIKA JOANNA

30

18

59

STACHAŃCZYK MAŁGORZATA

35

41

60

SUDOŁ JULIA TAMARA

32

32

61

SZCZUPAŁ GRZEGORZ KRZYSZTOF

50

49

62

SZMIDTKE IZABELA

44

43

63

SZOPA SZYMON TYMOTEUSZ

26

31

64

SZUBAN MONIKA MARTA

42

42

65

WAYDA ADAM PAWEŁ

42

42

66

WITALIS MICHAŁ JAKUB

39

48

67

WITKOWSKA ADA

24

42

68

WORWA MAJA JULIA

39

37

69

WRÓBLEWSKA JAGODA

42

36

70

ZYBAŁA EWA

48

48

BADOŃ ANITA Ewa 31 40
BARLIK AGATA ZUZANNA 40 44
BĄCALSKI BŁAŻEJ 48 46
BERNATOWICZ ALEKSANDER PIOTR 48 45
BRAŃKA KATARZYNA 50 47
BRYNIARSKA MAJA ANNA 33 49
BURAK LIWIA MAGDALENA 47 46
CEDROWSKA BARBARA IZABELLA 46 48
CHRUŚCICKA ALEKSANDRA MARIA 31 32
CZYSZCZOŃ DANIEL 36 48
DADEJ EMILIA MARIA 31 42
DALACH MONIKA EWELINA 44 41
DRĄG NIKODEM STANISŁAW 45 48
DYJA AGATA JOANNA 31 38
FICAK OMELAN 37 32
FURMANEK SONIA JULIA 45 45
GALLA KAROLINA EDYTA 44 46
GODEK OLGA ANNA 38 47
GRZYB LAURA 42 44
GRZYWACZ SONIA POLA 0 0
HOPCIAŚ EDYTA 29 37
KARKOSZKA PIOTR 0 0
KARŁOWICZ MONIKA 46 46
KASPEREK SZYMON MAX 32 35
KLESYK JUSTYNA KAROLINA 40 42
KMIECIK SABINA WERONIKA 36 43
KOWALSKA NATALIA ANNA 45 41
KOZIEŃ KINGA MAGDALENA 38 41
KRAWIEC INGA NATALIA 25 25
KRUCZKOWSKA BARBARA 0 0
KRUPIŃSKA MAGDALENA 44 36
KWATER ALEKSANDRA 27 38
LESKA WERONIKA BARBARA 32 34
LESZCZYŃSKA MAJA AGNIESZKA 40 47
LEŚNIAK ŁUKASZ ALEKSANDER 29 34
ŁOJEK KLAUDIA 34 35
ŁOPATA KINGA MARIA 41 34
MACIEJCZYK JAKUB 31 45
MATŁOSZ-SZAJOWSKI JAKUB MIKOŁAJ 27 37
MICOREK KATARZYNA MAGDALENA 28 28
MIERZWA MARTYNA 35 47
MILNER AGATA ANNA 32 38
NICER MIKOŁAJ 40 44
NOGA AGNIESZKA 0 0
NOWOSIELECKA AGNIESZKA GENOWEFA 42 32
OPRYCH SZYMON MAREK 0 0
POPOW ALEKSANDRA MAŁGORZATA 0 0
POTRZEBOWSKI MAREK 45 46
REIWER MAGDALENA JOANNA 29 30
ROSA KINGA 42 34
ROSICKA ANNA 25 44
RZEGOST JAGODA JOANNA 32 43
SABINA OSENDOWSKA JUSTYNA 42 46
SKORUPSKI SAMUEL 49 43
SKOWROŃSKI PRZEMYSŁAW LEW 0 0
SMUGA FILIP MATEUSZ 33 43
SOSNA ELŻBIETA AGNIESZKA 0 0
SPYRA WERONIKA JOANNA 30 18
STACHAŃCZYK MAŁGORZATA 35 41
SUDOŁ JULIA TAMARA 32 32
SZCZUPAŁ GRZEGORZ KRZYSZTOF 50 49
SZMIDTKE IZABELA 44 43
SZOPA SZYMON TYMOTEUSZ 26 31
SZUBAN MONIKA MARTA 42 42
WAYDA ADAM PAWEŁ 42 42
WITALIS MICHAŁ JAKUB 39 48
WITKOWSKA ADA 24 42
WORWA MAJA JULIA 39 37
WRÓBLEWSKA JAGODA 42 36
ZYBAŁA EWA 48 48



Wyniki testu sprawdzającego posiadane kwalifikacje I stopnia

Wydział Mechaniczny
Wyniki testu sprawdzającego kwalifikacje I stopnia
rok akademicki 2015/16
system studiów: niestacjonarne
rodzaj studiów: II stopnia

Lp. Imię Nazwisko Kierunek Wynik punktowy
1 SZYMON BATKO Inżynieria produkcji 9
2 ARTUR BIŁKA Inżynieria produkcji 20
3 ADRIAN FILIPOWICZ Automatyka i robotyka 13
4 WIOLETA GLANOWSKA Transport 10
5 ANNA GÓRKA Inżynieria produkcji 20
6 GRZEGORZ KACZOR Inżynieria produkcji 19
7 WOJCIECH KOSZYK Inżynieria produkcji 20
8 PIOTR KRZAK Mechanika i budowa maszyn 24
9 MIKOŁAJ KUKLIŃSKI Energetyka 18
10 SZYMON LELEK Inżynieria produkcji 18
11 RAFAŁ MAJ Energetyka 21
12 WOJCIECH MOTYKA Mechanika i budowa maszyn 16
13 RENATA PISZCZEK Inżynieria produkcji 17
14 WOJCIECH RYBACKI Transport 6
15 MAŁGORZATA SIERADZKA Mechanika i budowa maszyn 16
16 PATRYK STANKIEWICZ Energetyka 15
17 ALEKSANDRA STEC Energetyka 17
18 MICHAŁ STOLIŃSKI Inżynieria produkcji 11
19 PIOTR STUDZIŃSKI Inżynieria produkcji 14
20 PRZEMYSŁAW SUCHOŃ Mechanika i budowa maszyn 22
21 KATARZYNA SZYDŁOWSKA Inżynieria produkcji 14
22 Artur Szymaniak Energetyka 31
23 GRZEGORZ ŚLIWA Automatyka i robotyka 21
24 ADAM TOMALA Mechanika i budowa maszyn 22
25 MATEUSZ WILCZAK Energetyka 12