PDF Drukuj Email

Lista rezerwowa
w roku akademickim 2017/18
Wydział Mechaniczny
kierunek: Automatyka i robotyka
system studiów: stacjonarne
rodzaj studiów: I stopnia
kierunek: Automatyka i robotyka

Lp Nazwisko i Imię Liczba punktów
1 GOLONKA MICHAŁ 98
2 POTEREK JAKUB 98
3 IGNAC RADOSŁAW 98
4 KAWA ŁUKASZ 98
5 STĘPIEŃ WIKTOR 98
6 CIOŁKOSZ BARTŁOMIEJ 98
7 NAWROT NIKODEM 98
8 MAZIARZ WOJCIECH 98
9 POSKART BARTŁOMIEJ 98
10 MARSZAŁEK JULIUSZ 98
11 KRAWCZYK KAMIL 98
12 MIŁKOŚ PRZEMYSŁAW 96
13 CHADAŁA DOMINIK 96
14 TOBIASZ MATEUSZ 96
15 PASIOWIEC JAKUB 96
16 KOLBER MARCIN 96
17 SORDYL KONRAD 96
18 MICYK JAKUB 96
19 KOSOWSKI FILIP 96
20 CHRONOWSKI BARTOSZ 96
21 WYWIAŁ GRZEGORZ 96
22 MAKSELAN KONRAD 96
23 WRONA MICHAŁ 96
24 GARBIEŃ PIOTR 96
25 PUCHARSKA URSZULA 96
26 PIETRUSZKA JAKUB 96
27 PTASZNIK KONRAD 96
28 SZYMON PRUSAK 96
29 ROSEK PRZEMYSŁAW 96
30 PRAWDA KRZYSZTOF 96
31 GÓRKA PIOTR 96
32 ŻAK ADRIAN 96
33 HACZYK ADAM 96
34 GUZDEK PIOTR 96
35 ADAMCZYK JAKUB 96
36 TOMKÓW ŁUKASZ 96
37 ADAMCZYK MATEUSZ 96
38 SROCZYŃSKI JANUSZ 96
39 DUROŁEK DAWID 94
40 JACEK JANUR 94
41 OGÓREK GRZEGORZ 94
42 SZWAŁEK ŁUKASZ 94
43 NIKODEM DETYNA 94
44 GAJEWSKI PATRYK 94
45 FEDIRKO PIOTR 94
46 DZIEWOŃSKI BARTŁOMIEJ 94
47 CHOJNACKI MATEUSZ 94
48 STROJNY JAN 94
49 LEKARCZYK JAKUB 94
50 PIETRAS PRZEMYSŁAW 94
51 CIĄGŁO RADOSŁAW 94
52 DYNGOSZ MICHAŁ 94
53 IWANOWSKI PIOTR 94
54 MRÓZ GRZEGORZ 94
55 TALIK MAKSYMILIAN 94
56 STAŃCO ŁUKASZ 92
57 PIETRUCHA ŁUKASZ 92
58 DRĄŻEK KATARZYNA 92
59 WARCHOŁ KAROL 92
60 PAWEŁCZUK JAKUB 92
61 ŁUKASIK ŁUKASZ 92
62 KUS BARTOSZ 92
63 GRĘBOWIEC MATEUSZ 92
64 ZAJĄC MIKOŁAJ 92
65 JAŚKIEWICZ DARIUSZ 92
66 MOSKWIK DAMIAN 92
67 SMOLEŃ WOJCIECH 92
68 MIJALSKI SZYMON 92
69 PIEKARSKI WOJCIECH 92
70 MENDYKA JAKUB 92
71 SZLACHETKA PRZEMYSŁAW 92
72 BĄK BARTOSZ 92
73 ŻALIŃSKA OLGA 92
74 BIERNACKI BARTŁOMIEJ 92
75 BOCHNIAK BARTŁOMIEJ 92
76 CHĘĆ GABRIEL 92
77 FALISZEK KAMIL 92
78 SZKARADEK SZYMON 92
79 KRUPA MATEUSZ 92
80 OLEJARZ DOMINIK 92
81 MARUNOWSKI WIKTOR 92
82 MATYKIEWICZ KONRAD 92

kierunek: Energetyka

Lp Nazwisko i Imię Liczba punktów
1 PASZYNA DAWID 46
2 TRĘBACZ ARKADIUSZ 46
3 PRUŚ PIOTR 46
4 ROLKA DAWID 46
5 KITA MATEUSZ 46
6 TEKLA KEWIN 44
7 KUNIK PATRYK 42
8 WĄSALA MICHAŁ 40

kierunek: Inżynieria biomedyczna

Lp Nazwisko i Imię Liczba punktów
1 WALAS ANIA 104
2 KONIECZNA KATARZYNA 104
3 WĄTROBA ANNA 104
4 FAŁOWSKI TOMASZ 104
5 DUDA KAROL 104
6 ORCHEL ANNA 104
7 GAJDA WERONIKA 104
8 LEŚNIAK MAGDALENA 104
9 BANAŚ ANNA 104
10 RUSNAK BARTŁOMIEJ 104
11 GAUDYN PATRYCJA 104
12 JANKIEWICZ ALICJA 100
13 BAŁA ANETTA 100
14 DROZD DALIA 100
15 ŚMIETANA KRZYSZTOF 100
16 PISZCZEK ANNA 100
17 BIRECKA ALEKSANDRA 100
18 RĄPAŁA IWONA 100
19 KOZICKA JUSTYNA 100
20 BAŃKOWSKI MARCELI 100
21 WRONA MACIEJ 96
22 JASKÓLSKA MONIKA 96
23 WALENCIAK SYLWIA 96
24 SKOCZEŃ JAKUB 96
25 GAŁKA FILIP 96
26 DAŃCZYSZYN MILENA 96
27 PŁACHTA NIKOLA 96
28 RYBA EWELINA 96
29 NOWICKA OLIWIA 96
30 LISOWSKI PIOTR 96
31 PUŁA SZYMON 96
32 WARELUK FILIP 96
33 JELONEK KATARZYNA 96
34 MAZUR MAŁGORZATA 94
35 CZERWONKA DOMINIK 94
36 SZOSTAK ADA 94
37 TRAWIŃSKI ŁUKASZ 94
38 BARAN SYLWIA 94
39 JACHOWICZ KAROLINA 94
40 ŻAREK JUSTYNA 94
41 NOWAK KAMILLA 94

kierunek: Inżynieria produkcji

Lp Nazwisko i Imię Liczba punktów
1 CIEŚLA SEBASTIAN 54
2 SOKÓŁ ANNA 54
3 PATEREK ŁUKASZ 54
4 METWALLY ŁUKASZ 54
5 TĘCZYŃSKI KAROL 54
6 MENDYK KAROLINA 52
7 JAWORSKI MATEUSZ 52
8 BIERNACKI CEZARY 52
9 LITWORA MICHAŁ 52
10 POLUGA MARIUSZ 52
11 STUDNICKI PIOTR 52
12 WIGLUSZ ALEKSANDRA 52
13 BENASIEWICZ RAFAŁ 50
14 KUCIŃSKI MICHAŁ 50
15 MĄCZKA DAWID 50
16 KOSTAŚ GABRIEL 50
17 WITKOWSKI WALDEMAR 50
18 KAŁUŻA IRENEUSZ 50
19 LICHWAŁA MICHAŁ 48
20 BĄK AGNIESZKA 48
21 GRAJDEK BARBARA 48
22 POLAK ERYK 46
23 ŚWIĄTEK KAMIL 46
24 WAWRZAK SARA 46
25 MIERZEJOWSKI KONRAD 44
26 ADAMSKI MATEUSZ 44
27 BLETEK MARCIN 44
28 KOZIOŁ KRYSTIAN 42
29 KUNIK PATRYK 42
30 PIECHNA SEBASTIAN 42
31 WĄSALA MICHAŁ 40
32 WILK MAKSYMILIAN 40
33 STEC ALEKSANDRA 40

kierunek: Informatyka stosowana

Lp Nazwisko i Imię Liczba punktów
1 SZCZECHURA DOMINIKA 100
2 STOŻEK MAŁGORZATA 100
3 PIETRAS BARTŁOMIEJ 100
4 ZIĘBA PATRYK 100
5 PŁONKA DOMINIK 100
6 MAJCHERCZAK PATRYK 100
7 SMOROŃ MONIKA 100
8 DROZD DALIA 100
9 SŁONCZYŃSKI KONRAD 100
10 ZBOROWSKI ADAM 100
11 WITKOWSKI DAWID 100
12 OCHAB ADRIAN 100
13 MATHIAS PATRYK 100
14 SWITEK PAWEŁ 100
15 SITEK KAMIL 100
16 SĘK ARKADIUSZ 100
17 NIEKURZAK KAROL 100
18 CHOWANIEC ŁUKASZ 100
19 KANIA MATEUSZ 100
20 SAJA PRZEMYSŁAW 100
21 TALAR ŁUKASZ 100
22 MONTUSIEWICZ SZYMON 100
23 ŁOKAJ TOMASZ 100
24 NOSAL KONRAD 100
25 CIOŁKOSZ BARTŁOMIEJ 98
26 MUSIAŁ ŁUKASZ 98
27 MRUKOT KAROL 98
28 NAWROT NIKODEM 98
29 URBANEK BARTOSZ 98
30 MRÓZ KACPER 98
31 ZEGAR JAKUB 98
32 KASZUBA JAKUB 98
33 POSKART BARTŁOMIEJ 98
34 HERBUŚ PATRYK 98
35 STĘPIEŃ WIKTOR 98

kierunek: Mechanika i budowa maszyn

Lp Nazwisko i Imię Liczba punktów
1 NĘDZA TOMASZ 75
2 STĘPAK MICHAŁ 74
3 CISŁO PIOTR 74
4 MARZEC NORBERT 74
5 KWIATKOWSKI ŁUKASZ 74
6 SOCHA MACIEJ 74
7 GĄDEK WOJCIECH 74
8 GIBEK SZYMON 74
9 SIEMEK ARKADIUSZ 74
10 ADAMUS DAMIAN 74
11 LASSAK KAMIL 74
12 PIETRZKO PIOTR 74
13 PALCZEWSKI KAMIL 74
14 PODGÓRSKI MARIUSZ 74
15 STANULA GABRIELA 74
16 PŁUSA FILIP 74
17 ZAŁUSKI WOJCIECH 74
18 COPIK OLIVER 74
19 CZERNIA PAWEŁ 74
20 DZIAMA SEBASTIAN 72
21 GĄSIENICA DAWID 72
22 SZEWC DAMIAN 72
23 KOS DAWID 72
24 POKRZYWKA KAMIL 72
25 KOLBER DOMINIK 72
26 INDYK PAWEŁ 72
27 FILIP MATEUSZ 72
28 REGIEC MATEUSZ 72
29 STOL WOJCIECH 72
30 KLAJMAN ŁUKASZ 72
31 KLATT TOBIASZ 70
32 ZIĘBA PIOTR 70
33 POŁOŃSKI ADRIAN 70
34 BROŹNY MATEUSZ 70
35 NALBORCZYK ŁUKASZ 70
36 FRANCZYSZYN FILIP 70
37 BREJTA DAMIAN 70
38 WAŁĘGA MIKOŁAJ 70
39 KOPACZ HUBERT 70
40 WIOSNA PIOTR 68
41 GOŚCIŃSKI SZYMON 68
42 SZUMLAS MATEUSZ 68
43 KOSSAKOWSKI TOMASZ 68
44 SZCZUREK JAKUB 68
45 JAGLARZ KRZYSZTOF 68
46 SZOSTAK KAMIL 68
47 MĄKA JAKUB 68
48 KULIKOWSKI PATRYK 68
49 ZACHORA-BUŁAWSKI PAWEŁ 68
50 LIS ŁUKASZ 68
51 KRYZA MATEUSZ 68
52 WADOWSKI WOJCIECH 68
53 PYREK KRZYSZTOF 68
54 GURNICZ ŁUKASZ 68
55 PIWOWARCZYK PAWEŁ 68
56 MIKOŁAJ WRÓBEL 66
57 STAWIARSKI SZYMON 66
58 STRZEDUŁA MATEUSZ 66
59 BABULA RADOSLAW 66
60 ZAJĄC WIKTOR 66
61 DUSZYŃSKI ARKADIUSZ 66
62 MROWIEC MACIEJ 66
63 KASPRZYK PAWEŁ 66
64 TRYSZPIOT ANNA 64
65 ZAWADA TOMASZ 64
66 PANEK GRZEGORZ 64
67 KORNACKI MIKOŁAJ 64
68 ŚREDNIAWA KAROL 64
69 PAWLIK ALEKSANDER 64
70 MARSZAŁEK KAMIL 64
71 SOJKA TOMASZ 62
72 LIMBERGER JAKUB 62
73 TKACZYK ARTUR 62
74 GRABOWSKI ANDRZEJ 62
75 MIROSŁAW KUBICZEK 62
76 ZALARSKI SZYMON 62
77 HANUSIAK MATEUSZ 62
78 ŻYŁA JAKUB 62
79 CIASTOŃ MAREK 62
80 CYBULSKI MICHAŁ 62
81 JĘDRZEJEWSKI MACIEJ 62
82 WOŹNIAK PIOTR 60
83 GAŁKA MICHAŁ 60
84 ŁYSKANOWSKI PATRYK 60
85 PORĘBA GRZEGORZ 60
86 WIERTEL FILIP 60
87 BIEGUN KONRAD 60
88 WIELOCH ALICJA 60
89 BANASIAK MACIEJ 60
90 GAJDZIK MICHAŁ 58
91 LIPIŃSKA JUSTYNA 56
92 PŁANETA ADRIAN 56
93 LUDEW ALBERT 56
94 CZOPIK MAREK 56
95 KRUCZEK PIOTR 56
96 DUNAT JAKUB 56
97 JAŃCZYK NORBERT 56
98 KAZIBUT MARCIN 56
99 BIESIADECKI FABIAN 56
100 KASPERKIEWICZ KACPER 54
101 PROSZEK MIKOŁAJ 54
102 PILCH PIOTR 54
103 FIDA PIOTR 54
104 ŚWIĄTKOWSKI IGOR 54
105 ZAJLO MICHAŁ 52
106 RATUSIŃSKI MICHAŁ 52
107 BIERNACKI CEZARY 52
108 STECHURA PIOTR 52
109 KACZMARCZYK PIOTR 52
110 STEPANIAK ANDRZEJ 50
111 JAKIEŁA JAKUB 50
112 WITKOWSKI WALDEMAR 50

kierunek: Transport

Lp Nazwisko i Imię Liczba punktów
1 KOCIA PAWEŁ 56
2 KOBIELA JAKUB 56
3 FEDUNIEWICZ NORBERT 56
4 MOROŃSKA JUSTYNA 56
5 KAZIBUT MARCIN 56
6 MICHAŁ RUT 54
7 ZAJĄC PAWEŁ 54
8 SOKÓŁ ANNA 54
9 KWASZYŃSKI MIKOŁAJ 54
10 PILCH PIOTR 54
11 PATEREK ŁUKASZ 54
12 ŚWIĄTKOWSKI IGOR 54
13 TĘCZYŃSKI KAROL 54
14 DOMAGAŁA SZYMON 54
15 ROJEK ŁUKASZ 52
16 JAWORSKI MATEUSZ 52
17 MENDYK KAROLINA 52
18 SAŁAPA EMILIA 52
19 KRUPA PRZEMYSŁAW 52
20 STECHURA PIOTR 52
21 ZAJLO MICHAŁ 52
22 NOWAK BARTOSZ 52
23 CZECH PAULINA 50
24 MĄCZKA DAWID 50
25 ŚCIBOR NATALIA 50
26 RODACKI JAKUB 50
27 BENASIEWICZ RAFAŁ 50
28 JAKIEŁA JAKUB 50
29 WITKOWSKA SYLWIA 50
30 KOSTAŚ GABRIEL 50
31 FUCZKO MARCIN 48
32 PUSTUŁKA ARTUR 48
33 GRABSKA KLAUDIA 48
34 KONWICKI JAKUB 48
35 MIGA MARCIN 46
36 GAST MIŁOSZ 46
37 MLYCZYŃSKI MARIUSZ 46
38 RADWAN WOJCIECH 46
39 JĘDRUCHÓW RADOSŁAW 46
40 WOŹNIAK PATRYK 46