KN Metrologii Współrzędnościowej PDF Drukuj Email

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Studentami z pasjami ,pomysłami i ambicjami. Studentami chcącymi zgłębiać swą wiedzę w praktyce, przy nowoczesnych współrzędnościowych systemach pomiarowych.

Co robimy?

Celem naszego Koła jest rozwijanie oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności zdobywanych w czasie studiów, popularyzacja indywidualnych osiągnięć Członków Koła, pomoc przy organizacji praktyk studenckich oraz uzyskaniu kwalifikacji pozwalających na zdobycie ciekawej pracy.

Akredytowane Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej (ALMW), w którym odbywają się spotkania koła, posiada na wyposażeniu nowoczesne, wysokiej jakości  sprzęty pomiarowe, przygotowujące do pracy zarówno w laboratoriach jakości jak i na stanowisku metrologa.

Jak do nas dołączyć?

Każdy zainteresowany Student może przystąpić do Koła Naukowego Metrologii Współrzędnościowej na otwartych spotkaniach, o terminie których poinformuje Opiekun Koła lub zgłoszenie się do jego z Opiekunów w ALMW M10 (budynek 6B, pokój 2/4)

Opiekun naukowy: dr inż. Ksenia Ostrowska, dr inż. Adam Gąska
Prezes: Katarzyna Chyła
Siedziba: Akredytowane Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej (budynek 6B, I p., pok. 2/4)
Kontakt: 012 374 32 30 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.