KN Programistów i Miłośników Informatyki PDF Drukuj Email

Kim jesteśmy?

Członkami Koła Naukowego Programistów i Miłośników Informatyki są głównie Studenci kierunki Informatyka, ale jesteśmy otwarci również na wszystkich podzielających nasze zainteresowania i pasje.

Co robimy?

Na naszych spotkaniach wymieniamy się wiedzą z zakresu szeroko rozumianego programowania, technologii NET, tworzenia aplikacji internetowych oraz obsługi baz danych.
Aktywnie uczestniczymy w sesjach studenckich kół naukowych. Jesteśmy organizatorami konferencji IT Academic DayPolitechniki Krakowskiej i współorganizatorami konferencji CodeCamp.

Jak do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz zwiekszyć swoją wiedzę w zakresie informatyki i/lub podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z tej dziedziny, zapraszamy Cię na nasze cotygodniowe spotkania.
O terminach spotkań mozesz dowiedziec się ze strony:
http://www.codeguru.pl/Default.aspx?Page=Events/EventsList
lub po napisaniu maila na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Opiekun naukowy: dr inż. Jacek Pietraszek
Prezes: Grzegorz Kolarz
Siedziba: Instytut Informatyki Stosowanej
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.