KN Transport PDF Drukuj Email

Kim jesteśmy?

Koło Naukowe Transport skupia Studentów specjalności Eksploatacja i Zarządzanie w Transporcie oraz Budowa Środków Transportu Szynowego.

Co robimy?

Naszym celem jest poszerzanie wiedzy w interesujących obszarach transportu i logistyki. Cel ten realizujemy głównie poprzez udział w studenckich konferencjach naukowych, wykłady i prezentacje zaproszonych gości oraz wyjazdy do zakładów produkujących tabor szynowy, autoryzowanych serwisów samochodowych, centrów spedycyjnych i logistycznych.
Najaktywniejsi Członkowie Koła maja możliwość współpracy z Instytutem Pojazdów Szynowych przy realizacji projektów i prac R&D dla przemysłu.

Jak do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz do nas dołączyć oraz doskonalić swoje zdolności organizacyjne i pracy zespołowej działając w miłej atmosferze, wśród przedsiębiorczych i zaangażowanych Studentów skontaktuj się z nami wysyłając zgłoszenie na nasz adres e-mail.

 

Opiekun naukowy: mgr inż. Bartosz Szachniewicz
Prezes: Błażej Dąbrowski
Siedziba: Instytut Pojazdów Szynowych
Kontakt: 012 374 35 22 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytaj więcej:  www.knt-pk.prv.pl