Europejskie badanie postaw PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość wzięcia udziału w „Europejskim badaniu postaw osób heteroseksualnych wobec związków oraz rodzin tworzonych przez osoby homoseksualne”. Projekt ma charakter międzynarodowy i jest koordynowany przez badaczy
z University of Liège oraz Alliant International University w San Francisco. Obejmuje takie kraje jak: Belgia, Francja, Grecja, Włochy, Portugalia, Hiszpania oraz Polska.

Polska część projektu koordynowana jest przez dwie doktorantki z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego: mgr Magdalenę Mijas oraz mgr Martę Dora.
Badanie obejmuje kilka kwestionariuszy i prowadzone jest przez Internet. Łączny czas ich wypełniania zajmuje od 20 do 30 minut.
Do badania zapraszani są studenci w wieku od 18 do 25 lat płynnie posługujących się językiem polskim.
Udział w badaniu jest w pełni anonimowy oraz dobrowolny. W dowolnym momencie można także zrezygnować z dalszego w nim uczestnictwa.

Aby uzyskać dalsze informacje oraz wziąć udział w samym badaniu należy odwiedzić następujący link: https://www.surveymonkey.com/s/polandattitudes