Koncert charytatywny zespołu The ANIMALS & Friends PDF Drukuj Email

Początek trasy koncertowej legendy brytyjskiego rocka, zespołu The ANIMALS & Friends, wykonującego klasyczny repertuar The Animals, w Hotelu Lenart**** w Wieliczce w dniu 25 sierpnia 2017 o godzinie: 19:00.

Przerwa w dostawie prądu w dniach 26 i 27 sierpnia br. PDF Drukuj Email

Dział Eksploatacji Politechniki Krakowskiej (DT – 1) informuje, że z powodu wykonywania corocznych prac konserwacyjnych w stacjach transformatorowych, następujące obiekty Pk Kampusu Czyżyny zostaną pozbawione napięcia (zasilania elektrycznego):

W dniu 26.08.2017 r., w godz. 8:00 do 16:00:

- Budynek "F" (Laboratorium Inżynierii Wiatrowej)
Budynek "G" (Hamownia)
- Budynek "H" (Hala Sportowa)
- Budynek "J"
- Budynek "K"
- oraz inne obiekty zasilane z w/w budynków

W dniu 27.08.2017 r., w godz. 8:00 do 16:00:

- Budynek "A"
- Budynek "B"
- Budynek "C"
- Budynek "D"
- Budynek "E"
oraz inne obiekty zasilane z w/w budynków

Za niedogodności związane z powyższymi pracami przepraszamy.

Żegnamy Ś.P. Prof. dr hab. inż. Józefa Knapczyka PDF Drukuj Email

Z głębokim żalem zawiadamiamy,

że w dniu 7 sierpnia 2017 roku, w wieku 76 lat, zmarł

ś. p.

Prof. dr hab. inż.

Józef Knapczyk

Wieloletni Pracownik, Kierownik Katedry Budowy Pojazdów Samochodowych, Dyrektor Instytutu Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych,

Nauczyciel i Wychowawca wielu pokoleń inżynierów i naukowców

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 14 sierpnia, w poniedziałek, o godz. 1220

na Cmentarzu Rakowickim.

Dziekan Wydziału Mechanicznego

Dyrektor i Pracownicy

Instytutu Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych

Politechniki Krakowskiej

Konkurs na stanowisko starszego wykładowcy w Instytucie Technologii Maszyn i Automatyzacji Produkcji PDF Drukuj Email

M6/110/438/2017

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

starszego wykładowcy

(objęcie stanowiska z dniem 1 października 2017 r.)

w Zakładzie Zautomatyzowanych Systemów Produkcyjnych
Instytutu Technologii Maszyn i Automatyzacji Produkcji

na Wydziale Mechanicznym

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone w Ustawie z 27.07.2005 r. Prawo o Szkolnictwie Wyższym (art. 114, ust. 7) z późn. zm. i warunki § 89 Statutu PK oraz takie, które:

• posiadają co najmniej stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie: Automatyka i Robotyka, Budowa i Eksploatacja Maszyn lub pokrewnej;
  • posiadają co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu modelowania, symulacji i sterowania procesami dyskretnymi,
  • posiadają uprawnienia pedagogiczne;
  • posiadają udokumentowaną znajomość języka obcego,
  • mają udokumentowany dorobek dydaktyczny (skrypty, materiały wykładowe, itp.),
  • mają udokumentowany dorobek naukowy z zakresu reprezentowanej dyscypliny,
  • mają predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej,
  • wskażą Politechnikę Krakowską jako podstawowe miejsce pracy.

Kandydaci powinni złożyć w Sekretariacie Instytutu Technologii Maszyn i Automatyzacji Produkcji Wydziału Mechanicznego PK, 31-864 Kraków, ul. Jana Pawła II budynek A, pokój A403, tel. 12 628-32 50 następujące dokumenty:

• podanie skierowane do JM Rektora PK;
  • życiorys naukowy;
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych;
  • certyfikaty lub zaświadczenia.

Termin składania dokumentów upływa dnia 4.09.2017 r.

Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu na Wydziale nastąpi do dnia 6.09.2017 r.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadamiania o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>