Relacja z Dnia Otwartego 2009 r. PDF Drukuj Email

W środę, 28 stycznia 2009 roku, Politechnika Krakowska zorganizowała Dzień Otwarty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkim uczniom i Ich opiekunom, którzy tak licznie w tym roku odwiedzili nasz Wydział serdecznie dziękujemy za wizytę i okazane duże zainteresowanie studiami na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej. Mieliśmy przyjemność gościć wiele osób z województwa małopolskiego (np. z Chrzanowa, Grybowa i Myślenic) i województwa podkarpackiego (np. z Krosna i Lubaczowa) oraz uczniów krakowskich szkół.

Mamy nadzieję, że zdobyte tu informacje i czas spędzony na oglądaniu wybranych laboratoriów dał państwu ogólny obraz tego, czym mogą zajmować się  studenci na oferowanych, na Wydziale Mechanicznym, kierunkach studiów - prosimy pamiętać, iż zawsze, chętnie udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na Wasze pytania.

Jeżeli uważacie, że warto było nas odwiedzić, to zachęćcie młodsze koleżanki i kolegów, aby zrobili to samo w Dniu Otwartym 2010 roku!!!

Dziękujemy i zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z Dnia Otwartego.