Uroczystości
Dziekan, prof. Leszek Wojnar, laureatem Krakowskiej Nagrody Allianz 2008 PDF Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, że Dziekan naszego Wydziału - prof. dr hab. inż. Leszek Wojnar otrzymał "Krakowską Nagrodę Allianz 2008" w kategorii NAUKA.

Nagrody Allianz (dla wybitnych Krakowian) przyznawane są już od 9 lat w trzech kategoriach: Kultura, Nauka i Media. W tym roku laureaci odbierali statuetki Nike w czasie uroczystości, która odbyła się w budynku Opery Krakowskiej dnia 25 lutego. W dziedzinie Kultury statuetkę otrzymał Stanisław Gałoński (założyciel i dyrygent Capelli Cracoviensis), a w kategorii Media -  Antoni Krupa (muzyk i dziennikarz).

Dwa dni później, na posiedzeniu Senatu,  JM Rektor Politechniki Krakowskiej wręczył Dziekanowi list gratulacyjny.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z uroczystości.

Relacja z Inauguracji roku akad. 2008/09 PDF Drukuj Email

Ci, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tegorocznej Inauguracji roku akademickiego na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej, wiedzą wszystko o jej scenerii i atmosferze, a zdjęcia z galerii ułatwią im zachowanie tej uroczystości w pamięci… Z kolei ci, którzy w niej nie uczestniczyli (mają czego żałować!) znajdą tu garść informacji.

Wydział Mechaniczny PK - Inauguracja 2008/2009 PDF Drukuj Email

Dziekan i Rada Wydziału Mechanicznego PK serdecznie zapraszają na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2008/2009 w dniu 6 października 2008 r.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>