Rozkład zajęć dla studiów stacjonarnych

Zajęcia w semestrze zimowym w roku akademickim 2021/22 rozpoczynają się 4 października 2021 r.

podzial_godzin_link

Pierwszy pełny tydzień zajęć w semestrze zimowym (tj. tydzień rozpoczynający się 4 października 2021 r.)  jest tygodniem nieparzystym

Tygodnie nieparzyste i parzyste występują w semestrze naprzemiennie

Uwaga studenci, prosimy o uważne śledzenie zmian w planie zajęć

Uprzejmie informujemy, że studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych, którzy dotychczas nie wzięli udziału w szkoleniu BHP,  powinni odbyć szkolenie w sobotę  9.10.2021 r. (szkolenie przeznaczone dla studentów studiów niestacjonarnych)

W przypadku niezaliczenia szkolenia w tym terminie zostaną Państwo skreśleni z listy studentów WM PK

OZNACZENIA W PLANIE:

Objaśnienia skrótów kierunków:

A – Automatyka i robotyka

B – Inżynieria bezpieczeństwa

I – Inżynieria produkcji

K – Informatyka

L – Inżynieria medyczna / biomedyczna

M – Mechanika i budowa maszyn

S – Pojazdy samochodowe

T – Środki Transportu i Logistyka/ Inżynieria środków transportu / Transport

U – Systemy i urządzenia przemysłowe

W – Inżynieria wzornictwa przemysłowego

zd.., wm-ws.. – zajęcia zdalne

N, N1, N2.., n1, n2…– tydzień nieparzysty

P, P1, P2.., p1,p2… – tydzień parzysty

–  sale wm-wsxx  są to sale wirtualne na platformie zoom, do których linki będą wysłane przez wirtualny dziekanat

– sale zdxx są to sale wirtualne do których linki będą wysłane przez prowadzących

– w przypadku braku sali (typu M4a lab  lub  M4b lab), sale zostaną podane przez prowadzących

1.Wychowanie Fizyczne zima 2021-2022

2.Objaśnienie skrótów zajęć wspólnych

3.Objaśnienie skrótów przedmiotów

4. Lektorat języka angielskiego w semestrze zimowym 2021/2022 odbywa się zdalnie. Studenci I roku zgłaszają się na pierwsze zajęcia z języka zgodnie z instrukcjami dostępnymi na stronie Studium Języków Obcych:

5.Informujemy wszystkich studentów którzy mają w programie przedmiot wychowanie fizyczne o konieczności zalogowania się w Wirtualnym Sekretariacie i tam wybranie z dostępnych terminów przedmiotu wychowanie fizyczne.

ws.csir.pk.edu.pl

Jest to wskazane do udziału w pierwszych zajęciach Wf i niezbędne do uczestnictwa w kolejnych.

Uwagi lub propozycje dotyczące rozkładu zajęć dla studiów stacjonarnych proszę zgłaszać przez e-mail:  podzial_stacjonarne@mech.pk.edu.pl