Małopolska Noc Naukowców 2019

Tradycyjnie, jak co roku pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ostatni piątek września tj. 27.09.2019 odbędzie się Małopolska Noc Naukowców.

Na Kampusie Wydziału mechanicznego przy al. Jana Pawła II 37 będzie można wziąć udział w licznych pokazach i zajęciach organizowanych przez poszczególne Instytuty. Odbędą się m.in. pokazy grafiki warsztatowej, spotkania z robotami, prezentacje prototypów nietypowych pojazdów. Można będzie zobaczyć bardzo dokładne urządzenia pomiarowe, zwiedzić komorę termoklimatyczną jak również spróbować swoje predyspozycje do zawodu pilota myśliwca (symulator F-16) lub motorniczego (symulator tramwaju NGT6).
Zaczynamy o 18.00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Wydziału Mechanicznego. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej PK.