formula

EKSPLOATACJA I ZARZĄDZANIE W TRANSPORCIE – studia z pasją :-)

image_pdfimage_print

Zapraszamy na specjalność

Wszechstronność, uniwersalność, nowoczesność, to trzy podstawowe zasady, którymi kierowaliśmy się przy doborze treści programowych i zakresu przedmiotów specjalności.

Eksploatacja i Zarządzanie w Transporcie to perspektywiczna specjalność, która jako jedyna na kierunku Transport daje Ci możliwość poznania nowoczesnych metod zarządzania przedsiębiorstwem,  oraz podstaw marketingu, logistyki i eksploatacji środków transportowych.  Zapoznamy Cię z metodami wspomagania komputerowego procesów eksploatacji, organizacji i funkcjonowania jednostek obsługowo-naprawczych środków transportu. Nauczymy zasad monitoringu procesów zużycia i niezawodności elementów, pojazdów samochodowych, pojazdów szynowych, samolotów i środków transportu wewnątrzzakładowego.
Posiadamy laboratorium badania materiałów eksploatacyjnych oraz nowoczesny symulator wagonu tramwajowego –  Bombardier NGT6 Flexity Classic. Zabierzemy Cię na zajęcia dydaktyczne do największych przewoźników drogowych i szynowych, a zasady diagnostyki wytłumaczymy na rzeczywistych przykładach w autoryzowanych serwisach SCANIA, TOYOTA i BMW oraz PKP Cargo i Intercity.
Wszechstronność, uniwersalność, nowoczesność to cechy charakterystyczne wiedzy, którą zdobędziesz na specjalności Eksploatacja i Zarządzanie w Transporcie, wiedzy która ułatwi Ci rozpoczęcie owocnej kariery zawodowej.

Zapraszamy na specjalność EKSPLOATACJA I ZARZĄDZANIE W TRANSPORCIE – studia z pasją 🙂

Odwiedź nas na stronie: http://m8.mech.pk.edu.pl/ezt