Informacje dla studentów I roku kierunków zamawianych Automatyka i Robotyka oraz Informatyka

Biuro projektu informuje, że można już składać wnioski o przyznanie stypendium motywacyjnego dla studentów kierunku zamawianego Automatyka i Robotyka oraz kierunku Informatyka na pierwszy semestr studiów.

Wnioski należy składać w biurze projektu w terminie do 12.10.2012 w godzinach 8.30 – 15.30. Wzór wniosku oraz regulamin przyznawania stypendium znajdują się poniżej.
Każdy student kierunku zamawianego zobligowany jest do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa w projekcie i złożenia dokumentów w nim wymienionych.

Wszystkich pytań związanych z kierunkami zamawianymi udzielają pracownicy biura:
Kierunek Automatyka i Robotyka: mgr inż. Kamila Bachula, kbachula@mech.pk.edu.pl
Kierunek Informatyka: mgr Olga Żurawska, ozurawska@mech.pk.edu.pl

Biuro projektu znajduje się w budynku głównym Wydziału Mechanicznego, parter, pokój 018, telefon 12 648 38 21, godziny pracy 8.00 – 16.00.

zał nr 1
zał nr 2