Konkurs Siemens i Politechniki Warszawskiej

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo,

Podobnie jak w roku ubiegłym, pragniemy zainteresować Państwa konkursem organizowanym przez firmę Siemens we współpracy z Politechniką Warszawską.

W nawiązaniu do długoletniej tradycji „Konkursu o Nagrodę Siemensa” dla naukowców, rozpisano konkurs skierowany do absolwentów studiów I i II stopnia, w celu promowania najlepszych prac dyplomowych.

Prace rozpatrywane są w dwóch zakresach tematycznych:

  • w dziedzinie elektroenergetyki – w szczególności sieci i mikrosieci, automatyki elektroenergetycznej oraz aparatów i urządzeń elektrycznych- szczegóły dostępne na stronie: siemens.pl/smartgrid/konkurs
  • w dziedzinie automatyki i robotyki – w szczególności budowy lub zastosowania urządzeń sterujących, sensorycznych, wykonawczych i systemów wizualizacji automatyki i robotyki- szczegóły dostępne na stronie: siemens.pl/simatic/praca_konkurs

W tegorocznej edycji do konkursu można zgłaszać prace magisterskie oraz inżynierskie, które zostały obronione po 1 stycznia 2016 roku.

Zachęcamy Państwa Uczelnię do dokonania selekcji i przesłania wyłonionych prac na adres mailowy konkurs.absolwenci.pl@siemens.com .

Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze przez miesiąc- do końca marca 2018.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową.pdf