Konkurs na stypendia Fundacji PGNiG

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza już po raz siódmy ogłosił konkurs na stypendia dla najlepszych studentów uczelni wyższych, kierunków technicznych o specjalności związanej z problematyką przemysłu naftowego i gazowniczego. Projekt stypendialny Fundacji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów. Stypendium otrzyma 15 najlepszych studentów. Wysokość funduszu wynosi 75.000, 00 zł. Zasady oraz dokumenty jakie należy złożyć ubiegająć się o przyznanie stypendium określone są w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Fundacji: www.fundacjapgnig.pl. Wszelkich informacji udzieli: Anna Dłużniewska tel. (022) 691 85 35, e-mail: anna.dluzniewska@pgnig.pl.