Konkurs Woodica4kids

image_pdfimage_print

Uprzejmie informujemy, że z dniem 30 listopada ruszył konkurs na projekt kolekcji mebli dziecięcych, organizowany przez polskiego producenta mebli drewnianych marki Woodica. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Świnnej Porębie.
Organizator konkursu – firma Made Of Wood Group, właściciel marki Woodica, specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna. Meble tej marki sprzedawane są na rynku krajowym i zagranicznym.
W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci uczelni państwowych, prywatnych oraz kursów, kształcących na kierunkach wzornictwa przemysłowego, architektury wnętrz oraz innych kierunków zbieżnych z tematyką akcji.
Za zajęcie pierwszego miejsca organizator wyznaczył nagrodę główną w kwocie 6 tys. PLN i zapowiedział wdrożenie zwycięskiego projektu do produkcji. Dodatkowo w puli nagród przewidziano wynagrodzenie za drugie i trzecie miejsce (kolejno 3 i 2 tys. PLN) oraz do trzech wyróżnień po 1,5 tys. PLN każde.
Wszyscy laureaci będą mieli możliwość odbycia praktyk/stażu w siedzibie firmy. Ponadto autor/zespół projektowy, który zajmie pierwsze miejsce w konkursie, będzie miał przyjemność wyboru domu dziecka, do którego trafi pierwsza wyprodukowana kolekcja jego pomysłu.
Termin rejestracji i nadsyłania prac w ramach I etapu konkursu upływa 30 stycznia 2016.
Patroni medialni konkursu: infoarchitekta.pl, purpose.com.pl, exspace.pl, archimania.pl

Więcej informacji oraz regulamin akcji na stronie konkursowej organizatora: http://konkurs.woodica.pl/

Zobacz