Dania scaled

Projekt CD-DIP, 3 tygodnie – Praktyka zawodowa w Bang&Olufsen
Przedłużony TERMIN nadsyłania zgłoszeń: 31.03.2011
Opis:
Organizowana praktyka, w ramach szkoły wakacyjnej, jest już 4 edycją. Projekt CD-DIP jest finansowany przez Duńską Fundację Oticon oraz firmę B&O.
Tematyką szkoły jest innowacyjne projektowanie nowych produktów w grupach interdyscyplinarnych, naśladujących rzeczywiste środowisko pracy w międzynarodowych przedsiębiorstwach.
Uczestnicy projektu: Engineering College of Aarchus (Dania – główny organizator), Technical University of Ostrava (Czechy), Politechnika Krakowska, Hanze University Gronningen (Holandia), Tomas Bata University of Źlin (Czechy), University of Minho (Portugalia), Newcastle University (Wielka Brytania)
Korzyści:
•    Zaliczenie praktyki zawodowej, praca w międzynarodowym biurze R&D.
•    Zdobycie doświadczenia, potwierdzone certyfikatem!
Szkoła swoje miejsce ma w zakładach B&O – Bang and Olufsen (miejscowość Struer), więcej informacji na stronie producenta: www.bang-olufsen.com

Termin wyjazdu: 26.06 – 15.07.2011 (3 tygodnie)

Koszty:
Projekt CD-DIP pokrywa w całości koszty pobytu na miejscu (zakwaterowanie, wyżywienie, imprezy towarzyszące) oraz 75% kosztów przejazdu.

Wymagania:
•    Potwierdzona biegła znajomość języka angielskiego (mile widziany certyfikat)
•    Umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć do pracy i nauki
•    Doświadczenia zawodowe – praktyki, staże, wyjazdy zagraniczne
•    CV oraz list motywacyjny
•    Rozmowa kwalifikacyjna

Składanie CV i listów motywacyjnych:
Organizator wyjazdu: Dr inż. Jacek HABEL (Instytut M6): jacek.habel@gmail.com (bud.6B p.3/9A)
Ilość miejsc: 3 dla specjalności mechanika (studenci AiR i MiBM), 2 dla zarządzanie i inżynieria produkcji ZIP
Zgłoszenia w postaci CV oraz listu motywacyjnego (w języku angielskim) należy przesyłać na powyższy adres
e-mail do 31 marca 2011, z własnej skrzynki (na którą będą odsyłane informacje zwrotne)
Rozmowa kwalifikacyjna: zaproszenie będzie wysłane pocztą elektroniczną.
Ogłoszenie zakwalifikowanych kandydatów: Marzec 2011