Praca dla studenta Wydziału Mechanicznego

Przedstawiciel firmy hiszpańskiej na rynku polskim poszukuje studenta ostatniego roku mechaniki lub absolwenta tego wydziału
do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego do sprzedaży profesjonalnych węży elastycznych z zakuciami dla branż
sektora produkcyjnego dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego.

Zadaniem pracownika byłoby wizytowanie w kraju firm z wymienionych branż. Kontakty z firmami polegałyby przede wszystkim na rozmowach
z przedstawicielami pionu głównego mechanika i służb utrzymania ruchu. Praca głównie w terenie.

Niezbędne wymagania.

* znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
* posiadanie własnego samochodu’
* znajomość języka angielskiego.

Firma hiszpańska jest wiodącym producentem węży elastycznych i posiada swoje przedstawicielstwa na terenie Hiszpanii, Francji Niemiec, Wlk. Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Azji, Afryki Płd.
Firma Tsi Magnet współpracuje z firmą hiszpańską od ponad 15 lat i dała się poznać jako bardzo solidny i sprawdzony partner w biznesie.

Kontakt:
Wanda Chambers