Programowanie Przemysłu Przyszłości

Projekt „Programowanie Przemysłu Przyszłości”

image_pdfimage_print

 

Programowanie Przemysłu Przyszłości


Zapraszamy studentów ze wszystkich uczelni w Polsce do udziału w projekcie „Mistrzostwa Algorytmiki i Programowania Przemysłu Przyszłości”, finansowanego przez rządowy podmiot Cyfryzacja KPRM (dawne Ministerstwo Cyfryzacji). Inicjatywa nastawiona jest na rozwój Przemysłu 4.0 poprzez rozwój kompetencji studentów w zakresie informatyki technicznej i przemysłowej.

Projekt 3P (Programowanie Przemysłu Przyszłości) jest skierowany do studentów kierunków takich jak: automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika, informatyka przemysłowa oraz kierunków pokrewnych. W projekcie mogą wziąć udział osoby również z innych kierunków studiów pod warunkiem wzięcia udziału w kursie wyrównawczym!


Głównym celem projektu 3P jest przygotowanie studentów do startu w Mistrzostwach w Algorytmice i Programowaniu Przemysłu Przyszłości.
Projekt zakłada różnorodne aktywności – wykłady, ćwiczenia, szkolenia, konsultacje oraz różne formy przekazywania wiedzy (stacjonarne i online, grupowe i indywidualne). Zajęcia będą skoncentrowane na praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Dzięki temu uczestnik, po przejściu intensywnego kursu, będzie doskonale przygotowany do samodzielnej pracy nad projektami związanymi z automatyką i informatyką przemysłową.
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

W celu zgłoszenia chęci udziału w projekcie należy wypełnić ankietę dostępną pod linkiem: https://bit.ly/3p-student

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: http://3p.edu.pl/, a także na FB: https://www.facebook.com/3p.studenci

Programowanie przyszłości