Przekaż 1% podatku dla naszego absolwenta Michała Jałochy

Michał Jałocha jest absolwentem Politechniki Krakowskiej. W roku 2007 uzyskał tytuł magistra inżyniera w zakresie specjalności  Informatyka w systemach zarządzania produkcją. Dwa lata temu uległ wypadkowi drogowemu. 8 godzinna operacja uratowała Mu życie. Potem przez wiele miesięcy trwała walka o utrzymanie życia i jakiekolwiek postępy w leczeniu. Leczenie Michała było i jest nadal bardzo utrudnione, w związku z cukrzycą na jaką Michał choruje od kilkunastu już lat. Cukrzyca i rozległość urazów ciała, jakie Michał odniósł w wyniku wypadku, powodują stale problemy i komplikacje w leczeniu, zagrażające nawet Jego życiu. Urazy Michała są bardzo poważne. Bez intensywnej rehabilitacji spowodują, że Michał nigdy nie będzie chodził, a nawet siedział o własnych siłach, jak również nigdy już nie będzie poruszał prawą ręką. Michał wymaga aktualnie stałej i specjalistycznej rehabilitacji i pomocy psychologicznej. Ponadto dla przywrócenia choćby częściowej sprawności konieczne są operacje w zagranicznych szpitalach min. w Moskwie. Operacje i rehabilitacja Michała to Jego jedyna szansa na samodzielne życie w przyszłości.

Osoby pragnące wesprzeć leczenie i rehabilitację Michała mogą przekazać
1% podatku na konto bankowe Fundacji
koniecznie z dopiskiem „dla Michała Jałochy”

15 października 2008 roku poszkodowany 27 letni obecnie Michał Jałocha w drodze do pracy uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Skutkiem wypadku jest m.in.. niedowład kończyn dolnych oraz mnogie obrażenia ciała. Dużą przeszkodę w rehabilitacji „wyjazdowej” stanowią utrzymujące się odleżyny. Gojenie ram przebiega bardzo powoli ze względu na cukrzycę młodzieńczą na którą pan Michał choruje od 14 lat. Czeka go więc kolejna operacja plastyczna leczenia odleżyny.
Aby zapobiec powstawianiu odleżyn i kolejnym operacjom, niezbędna jest pomoc finansowa na leczenie, opłacenie rehabilitacji domowej, zakup wózka inwalidzkiego, łóżka specjalistycznego z materacem przeciwodleżynowym oraz sprzętu do rehabilitacji.

Osoby pragnące wesprzeć leczenie i rehabilitację pana Michała mogą wpłacać środki finansowe na konto bankowe Fundacji