Spotkanie z firmą Comarch

image_pdfimage_print

Uprzejmie informujemy, że Politechnika Krakowska wraz z firmą Comarch organizuje spotkanie w ramach projektu Comarch Skills Laboratory (CSL). Celem projektu jest rozwój wiedzy i praktycznych umiejętności studentów z zakresu technologii i nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Program obejmuje cykl spotkań: wykład i praktyczne warsztaty prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów firmy Comarch. CSL rozpoczyna się otwartym wykładem inauguracyjnym. W dalszym etapie studenci zainteresowani uczestnictwem w CSL, zobowiązani będą przystąpić do testu kwalifikacyjnego. Etap ten wyłoni studentów, zakwalifikowanych do udziału w warsztatach. Każdy uczestnik CSL otrzyma certyfikat potwierdzający udział w projekcie, a najlepszym zostanie zaoferowana możliwość podjęcia współpracy z Comarch.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

Wykład inauguracyjny pt. „Czy agile wystarczy, by być innowacyjnym?” poprowadzi Andrzej Przewięźlikowski MBA, Dyrektor Business Unit, Comarch SA, 18 marca (poniedziałek) br. w godz. 11.00-12.00 w sali nr 10 budynku Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej PK na ul. Warszawskiej 24.
Wykład ma formę otwartą i każdy może na niego przyjść.

Testy rekrutacyjne do części warsztatowej odbędą się również 18 marca, o godz. 12.15 w sali nr 10 budynku Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej. Udział w teście poprzedza jednak rejestracja, dlatego należy przesłać zgłoszenie, zawierające imię, nazwisko, rok i kierunek studiów, na adres: mzietara@pk.edu.pl do 13.03.2013.

Testy adresowane są głównie do studentów studiów II stopnia, ale mogą do nich przystąpić również studenci trzeciego roku.

Więcej informacji o projekcie, spotkaniu na PK i rekrutacji do warsztatów znajduje się na stronie Biura Karier:
http://www.kariery.pk.edu.pl/aktualnosc,7707,pl.htm

Więcej