szkoła letnia w Norymberdze

Szkoła letnia – oferta dla studentów studiów II stopnia

Zapraszamy do skorzystania z oferty: Additive Manufacturing and Simulation for Medical Applications Summer School 2022.

W Szkole letniej zdobędziesz kompetencje i umiejętności z zakresu rozwoju, symulacji i wytwarzania addytywnego i zastosowań medycznych. Będziesz pracować nad interdyscyplinarnym projektem rozwojowym „urządzenie douszne”, w grupie z innymi studentami z zagranicy. Na wykładach dowiesz się o metodach rozwoju, procesach i narzędziach programowych, które zastosujesz bezpośrednio z kolegami i profesorami w projekcie z zakresu technologii medycznej. Ponadto będziesz pracować praktycznie w laboratorium nad drukiem 3D, skanowaniem 3D, MES, badaniami materiałowymi i badaniami przepływowymi. Dla uczestników dostępne będą internetowe kursy języka angielskiego przygotowujące do szkoły letniej.

Szczegóły pod adresem: https://www.th-nuernberg.de/fakultaeten/mb-vs/summer-school