Uroczysta Immatrykulacja Studentów I roku

1 października o godz. 13:00 odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Ze względu na ograniczenia związane z przeciwdziałaniem zakażeniom koronawirusem SARS-COV-2 uroczystość będzie charakter zamknięty. W inauguracji wezmą udział władze Wydziału oraz zaproszeni goście.

Podczas inauguracji odbywa się immatrykulacja studentów – uroczyste ślubowanie i przyjęcie w poczet studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Do Immatrykulacji zostali wybrani przedstawiciele studentów pierwszego roku, którzy w procesie rekrutacji uzyskali wysokie wyniki.  Pozostali studenci pierwszego roku proszeni są o udział w immatrykulacji online. Obecność studentów pierwszego roku na immatrykulacji jest obowiązkowa!

Link do transmisji ->