AQUASPOT w finale Innovations Hub Foundation!!!

W kwietniu pisaliśmy o sukcesie zespołu Studentek, które wzięły udział w programie mentoringowym Green Innovations Challenge  – Panie odniosły sukces i znalazły się w finale!

Zespół w składzie: Kamila Kotnis, Paulina Krajewska, Magdalena Kaleta (Studentki Inżynierii Produkcji  i absolwentki Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego na Wydziale Mechanicznym) oraz Joanna Waśko (Inżynieria Środowiska na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki) i ich projekt AQUASPOT dostał się do Finału programu mentoringowego Green Innovations Challenge w kategorii GreenTech.
Przypominamy, że projekt jest związany z ekologicznym oraz estetycznym aspektem zbierania oraz zagospodarowania wody deszczowej.

W Finale, który odbędzie się 13 czerwca, Panie przeprowadzą prezentację inwestorską, w której muszą przekonać jurorów do przydzielenia jak największej ilości punktów. Drużyna, która najlepiej „sprzeda” swój projekt na żywo zostanie ogłoszona zwycięzcą i otrzyma nagrodę pieniężną.

Serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów i będziemy Wam kibicować w Finale!!!

Green Innovations Challenge jest programem mentoringowym tworzącym przestrzeń dla młodych przedsiębiorców i ambitnych studentów w sektorze zielonych innowacji.
Projekty tworzone w ramach programu dotyczą obszarów: Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), ekologii, elektromobilności, ochrony środowiska czy zrównoważonego rozwoju. Program skierowany jest do młodych przedsiębiorców i studentów kierunków biznesowych, technologicznych, ekologicznych, prawniczych i innych – czyli każdego, kto chce tworzyć innowacje.

Final

Źródło, grafika:  https://www.facebook.com/InnovationsHubFoundation?locale=pl_PL