strefa

konkurs 9. Strefa Studenta

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie 9. Strefa Studenta. Strefa Studenta to konkurs na projekt najlepszego opakowania bądź etykiety kierowany do młodych projektantów i designerów w 3 kategoriach: Wrażenie | Funkcjonalność i Forma | Szata Graficzna.

Dzięki udziałowi w konkursie poza nagrodami finansowymi uczestnicy mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań, czyli na 12. Międzynarodowych Targach Packaging Innovations, które odbędą się 1 i 2 kwietnia w EXPO XXI Warszawa.

To niepowtarzalna szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskaniu zawodowych zleceń. Na zwycięzców czeka również możliwość publikacji projektu w cenionym magazynie branży opakowaniowej.

Prace konkursowe należy przesyłać do 24 lutego 2020 r., szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://packaginginnovations.pl/pl/konkurs-strefa-studenta.html

Wszystkie projekty zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a 5 najlepszych prac z każdej kategorii zostanie zaprezentowana podczas 12. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations (1-2 kwietnia, Warszawa), gdzie odbędzie się finał konkursu i wyłonienie zwycięzców.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie informacji o konkursie wśród studentów na Państwa stronach internetowych, w mediach społecznościowych i wszelkich kanałach Państwa wewnętrznej komunikacji.

Uwaga Studenci❗ Rozpoczynamy KONKURS na projekt najlepszego opakowania w ramach 9.Strefy Studenta.

Zgłoś pracę w 1 z 3 kategorii konkursowych:
Wrażenie
Funkcjonalność i forma
Szata graficzna

Co zrobić, żeby wziąć udział? Przygotuj projekt i prześlij zgłoszenie na www.packaginginnovations.pl/pl/strefa-studenta.html do 24 lutego 2020.

Konkurs został podzielony na 2 etapy, w których prace będą oceniane przez profesjonalne Jury.

Co można wygrać?
☑nagrody pieniężne
☑możliwość zaprezentowania projektów branżowemu gronu potencjalnych klientów
☑publikację artykułu nt. zwycięskich prac w uznanym magazynie branży opakowań

Zwycięskie prace zostaną wyłonione 1 kwietnia 2020 r. podczas Targów Packaging Innovations w Warszawie.

Zgłoś swój projekt i rozwiń karierę w branży opakowań
Więcej informacji o konkursie na stronie www.packaginginnovations.pl/pl/strefa-studenta.html

9konkurs