Porozumienie o współpracy z I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni

22 marca gościliśmy na Wydziale Młodzież z I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni.

Uczniowie zostali przywitani przez dr hab. inż. Bogdana Szybińskiego, prodziekana ds. współpracy i po krótkiej prezentacji dot. kierunków studiów i działalności studenckiej na WM, mogli zwiedzić jednostki: Laboratorium Technologii Przemysłu 4.0, Laboratorium Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego, Katedrę Mechaniki Stosowanej i Biomechaniki oraz Katedrę Pojazdów Samochodowych.

Następnie prof. Jerzy A. Sładek – dziekan Wydziału Mechanicznego i mgr Jolanta Kruk dyrektor I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni, podpisali porozumienie o współpracy, które zakłada możliwość uczestnictwa młodzieży w wybranych wykładach realizowanych w ramach kierunków prowadzonych na Wydziale, rozwój wiedzy na temat innowacji technicznych poprzez zwiedzanie laboratoriów Wydziału, a także pomoc w nawiązaniu  kontaktów z przedsiębiorcami w zakresie praktyk i staży uczniowskich. Ponadto strony zobowiązały się do współpracy w zakresie kształcenia, a także konsultacji programów nauczania.

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Podpisanie-umowy-Jolanta-Kruk-Jerzy-A.-SLadek-300x200

Podpisanie porozumienia