Projekt PIKAP

Projekt PIKAP

– Chcesz się zapoznać z obowiązującymi trendami w rekrutacji pracowników?

– Masz ochotę przekonać się, jakie są Twoje największe atuty na rynku pracy?

Projekt PIKAP jest dla Ciebie!

Każdy z uczestników/uczestniczek projektu zostanie poddany/a bilansowi kompetencji: przy wykorzystaniu nowego testu kompetencyjnego, sprawdzi stopień rozwoju swoich umiejętności, które są istotne dla wykonywania konkretnych zawodów.
W ramach działań fakultatywnych oferujemy studentkom i studentom zarówno pogłębione doradztwo indywidualne (coaching, symulacje rozmów kwalifikacyjnych), jak i  szkolenia dotyczące umiejętności menadżerskich i społecznych: komunikowanie, zarządzanie projektem, praca w zespołach wielopokoleniowych.

Najbliższe szkolenie w formie webinaru „Wprowadzenie do Assessment Center. Tajniki rozmowy rekrutacyjnej” już 9 grudnia o godzinie 10.00. Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy: https://kariery.pk.edu.pl/#/trainings/99851

Uczestnicy projektu będą mogli praktycznie przygotować się do udziału w sesjach Assessment Center, a także zadbać o ochronę własności intelektualnej w procesach rekrutacji.

Informacje dostępne są pod adresem: https://kariery.pk.edu.pl/#/section/pikap

Profil Biura Karier PK na Facebooku: https://www.facebook.com/Biuro.Karier.Politechniki.Krakowskiej
Strona: https://kariery.pk.edu.pl/#/

Znajdziecie tu wiele ciekawych ogłoszeń o pracę, ale również informacje o szkoleniach, webinarach i innych wydarzeniach, w których warto uczestniczyć!