Subsea Academy

Dziekan Wydziału Mechanicznego oraz firma TechnipFMC zapraszają na wykład oraz warsztaty poświęcone zagadnieniom projektowania i analizy podwodnych struktur i technologii stosowanych m.in. w eksploatacji podmorskich złóż gazu ziemnego i ropy naftowej.

Udział w zajęciach jest szczególnie dedykowany do studentów drugiego i starszych lat studiów, posiadających elementarną wiedzę na temat modelowania MES. Program zajęć przewiduje 3 spotkania, które odbędą się na terenie kampusu Czyżyny:

16.03 (środa), g. 09:00-12:00, aula G18 – otwarty wykład dla wszystkich;
 16.03 (środa), g.13:00-16:00, sala komputerowa C212 – warsztat NX;
18.03 (piątek), g. 13:00-16:00, sala komputerowa A538 – warsztat Ansys Mechanical – FEA.

Zajęcia będą prowadzone przez certyfikowanych trenerów z firmy TechnipFMC.

Szczegółowy opis zakresu szkoleń oraz link do zapisów znajduje się TUTAJ.

W trakcie spotkań będzie również przedstawiona informacja  dotyczących płatnych staży.

Osoby zapisujące się na warsztaty będą proszone o wypełnienie krótkiej ankiety dot. określenia swojej znajomości programu Ansys Mechanical i/lub NX.