„Understanding Human Dynamics – Why we behave the way we do” zaproszenie na wykład otwarty prof. Drew Harrisa

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów na wykład otwarty profesora Drew Harrisa

„Understanding Human Dynamics – Why we behave the way we do”

31 maja, środa godz. 14:30 – 16:00, Aula C04, bud. C, kampus Czyżyny, al. Jana Pawła II.

Warto zabrać ze sobą coś do notowania – wykłady Pana Profesora mają charakter interaktywny!

Profesor Drew Harris z Central Connecticut State University to znany edukator, konsultant, specjalista IT, przedsiębiorca i profesor zarządzania. Głównym obszarem Jego naukowych zainteresowań są strategie biznesowe, przedsiębiorczość, innowacje i zarządzanie ludźmi. Wykładał w Stern School of Business na New York University, Columbia University, Longwood University i Fairleigh Dickinson University. Wcześniej prof. Harris był właścicielem firmy konsultingowej w zakresie zarządzania, wiceprezesem ds. systemów informatycznych i technologii w firmie wspieranej przez VC, pełnił też funkcję kierownika w praktyce konsultingowej w firmie Arthur Young & Company oraz był właścicielem kilku firm lifestylowych.  Zasiada w zarządach kilku organizacji non-profit. Jest autorem wielu artykułów opublikowanych w  międzynarodowych czasopismach biznesowych oraz współautorem książki „Managing Quality: A Primer for Middle Managers”. Jest częstym mówcą na konferencjach edukacyjnych i zawodowych, sympozjach i wydarzeniach społecznych. Posiada doktorat z zarządzania i tytuł MBA w dziedzinie statystyki i badań operacyjnych w Stern School of Business na Uniwersytecie Nowojorskim oraz tytuł licencjata z matematyki na University of West Florida.

Serdecznie zapraszamy!

Drew-Harris