Zaproszenie na „International Students Symposium on Logistics and International Business”

Katedra Pojazdów Szynowych i Transportu zaprasza Studentów do udziału w Sympozjum „International Students Symposium on Logistics and International Business”.

Tegorocznym tematem wiodącym wydarzenia są zagadnienia technologii cyfrowych dla logistyki i łańcucha dostaw. Podstawową ideą sympozjum studenckiego jest zgromadzenie studentów logistyki i biznesu międzynarodowego z różnych krajów, w celu wymiany pomysłów, koncepcji i doświadczeń.

Jest to 12 edycja wydarzenia, ale pracownicy Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej organizują je po raz pierwszy, we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa, oraz Uniwersytetem w Mariborze.
Impreza odbywa się w dniach: 12 – 16 września 2022 r. Uroczyste otwarcie sympozjum zaplanowano 12 września, o godz. 13.00 w Auli C04, na kampusie Wydziału Mechanicznego.

Więcej informacji na stronie:

Tekst: A. Lisowska