Nabór do Koła Inżynierii Produkcji

Studiujesz na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej i nie wiesz jak rozwinąć swoje pasje?
A może chcesz podjąć pierwsze kroki na uczelni? Jeśli odpowiedź brzmi „TAK” – zapraszamy cię do Koła Inżynierii Produkcji. Koło Naukowe działające na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej od lat pomaga rozwijać i doskonalić umiejętności przyszłych inżynierów.

W skład koła wchodzą 4 sekcje:

• Zarządzanie Innowacjami i Systemy Jakości,
  • Systemy CAD/CAM,
  • Druk 3D,
  • Obróbka i Obrabiarki CNC.

Każda z sekcji oferuje rozwój umiejętności pod okiem profesjonalistów – Opiekunów Sekcji. To właśnie tutaj rozwiniesz umiejętności komunikacji i współpracy w grupie realizując wspólnie projekty.
Działanie w kołach naukowych oraz chęć ciągłego rozwijania się to jedne z wielu cech bardzo pożądanych na rynku pracy. Koło Inżynierii Produkcji nie tylko pomoże Ci rozwinąć umiejętności techniczne, ale również udoskonalić umiejętności miękkie.

Więcej informacji na temat naszej działalności i kontakt do opiekunów sekcji znajdziesz na stronie: http:koloip.pk.edu.pl/?page_id=150

Nabor-Kolo-Naukowe-Inzynierii-Produkcji