Warsztaty „Od kreatywności do innowacji”

Zapraszamy na warsztaty pt. „Od kreatywności do innowacji”

Prowadzący: prof. Drew Harris (Central Connecticut State University, USA)

Termin: środa 5 czerwca 2024 , godz. 9:00-14:00

Miejsce: kampus Czyżyny, Al. Jana Pawła II, sala zostanie podana w terminie późniejszym.

Warsztaty będą się odbywały w języku angielskim. Liczba miejsc ograniczona! Konieczna jest rejestracja.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/BaxDcF4rLzfGxWrP6

Description and programme:

Part1 – Reigniting Creativity Through Theory and Practice
Part 2 – Using Creativity to Solve Problems
Part 3 – Generative Creativity for Innovation

In this seminar, Dr. Drew Harris, Professor of Management and Entrepreneurship at Central Connecticut State University, will explore through lectures, exercises and discussions how creativity plays a vital role in problem solving and innovation. He will share theories of creativity that will give you access to methods to increase your personal creativity. Exercises will stimulate your creativity and illustrate how to put theories into action. We will work with creativity as a key to problem solving and creativity as foundational skill for innovation. For both problem-solving and innovation, we will explore how context, culture and practice impact creativity. You will also learn the personal benefits of leading a more creative life.

Profesor Drew Harris z Central Connecticut State University to znany edukator, konsultant, specjalista IT, przedsiębiorca i profesor zarządzania. Głównym obszarem Jego naukowych zainteresowań są strategie biznesowe, przedsiębiorczość, innowacje i zarządzanie ludźmi. Wykładał w Stern School of Business na New York University, Columbia University, Longwood University i Fairleigh Dickinson University. Wcześniej prof. Harris był właścicielem firmy konsultingowej w zakresie zarządzania, wiceprezesem ds. systemów informatycznych i technologii w firmie wspieranej przez VC, pełnił też funkcję kierownika w praktyce konsultingowej w firmie Arthur Young & Company oraz był właścicielem kilku firm lifestylowych. Zasiada w zarządach kilku organizacji non-profit. Jest autorem wielu artykułów opublikowanych w międzynarodowych czasopismach biznesowych oraz współautorem książki „Managing Quality: A Primer for Middle Managers”. Jest częstym mówcą na konferencjach edukacyjnych i zawodowych, sympozjach i wydarzeniach społecznych. Posiada doktorat z zarządzania i tytuł MBA w dziedzinie statystyki i badań operacyjnych w Stern School of Business na Uniwersytecie Nowojorskim oraz tytuł licencjata z matematyki na University of West Florida.