Ważna informacja dla studentów studiów niestacjonarnych – możliwe utrudnienia przy dojeździe na kampus Czyżyny 14 kwietnia

Szanowni Państwo, w związku z odbywającym się 14 kwietnia br. Cracovia Maratonem informujemy, że część ulicy Jana Pawła II będzie zamknięta dla ruchu samochodowego.

Z informacji uzyskanych od Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie wynika, że możliwość wjazdu na teren kampusu Wydziału Mechanicznego będzie TYLKO od strony ul. Stelli Sawickiego i następnie prawoskrętem przy PODIUM PARK. Komunikacja tramwajowa będzie działała normalnie.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji najlepiej kontaktować się bezpośrednio z organizatorem wydarzenia czyli Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie:  (12) 616-63-02.