Wizyta Przedstawicielki Université de Franche-Comté

6 czerwca br. wizytę na Wydziale Mechanicznym złożyła pani Claire Giboudeaux-Baumes, Kierownik Projektu w Dziale Współpracy Międzynarodowej w Université de Franche-Comté (Francja). Uczelnia ta jest partnerem Politechniki Krakowskiej w konsorcjum STARS EU Strategic alliance for regional transition, wspólnie m.in. z Hanze University of Applied Sciences (Holandia), Bremen University of Applied Sciences (Niemcy) i University West (Szwecja). Celem tego programu jest współpraca na płaszczyźnie dydaktycznej oraz badawczej w obszarach dotyczących m.in. cyfrowej transformacji oraz przedsiębiorczości i innowacji. W ramach wizyty, pani Giboudeaux-Baumes spotkała się z Dziekanem Wydziału, prof. Jerzym A. Sładkiem i Wydziałowym Koordynatorem programu Erasmus, dr inż. Januszem Pobożniak oraz zwiedziła Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej i Laboratorium Badań Technoklimatycznych i Maszyn Roboczych.

wizyta-Pani-z-Francji