Wizyta Studentów Informatyki Stosowanej w SII

Studenci studiów inżynierskich kierunku ”Informatyka Stosowana”  w ramach współpracy Wydziału Mechanicznego z firmą SII, której koordynatorem jest dr inż. Renata Dwornicka, prof. PK otrzymali zaproszenia na całodniowe wydarzenie, które odbyło się 12 kwietnia br. Podczas spotkania Studenci uczestniczyli w warsztatach technicznych pt. „Cykl wytwarzania oprogramowania w praktyce – garść wskazówek przed wejściem na rynek”, mieli okazję zwiedzić firmę oraz przeszli warsztat rekrutacyjny rozpoczęcia kariery w branży IT. W przerwach na kawę i pizzę mogli też zasięgnąć informacji na temat rekrutacji w firmie, stażów i praktyk, które dla biorących udział w wydarzeniu studentów w tym semestrze są obowiązkowe.

Firma SII jest wiodącym dostawcą usług IT, inżynieryjnych, digitalowych i BPO, zatrudnia obecnie ponad 7 000 ekspertów w Polsce i prowadzi ciągły nabór rekrutacyjny w branży IT.

Fot. i tekst – R. Dwornicka

SII_1