Jesienne intensywne kursy w ramach Erasmus +

Uniwersytet w Trydencie zaprasza jesienią 2023 r. studentów Politechniki Krakowskiej do udziału w intensywnych programach mieszanych. Studenci podczas kursów będą mieli możliwość zaangażowania się w rzeczywiste problemy, poszukiwanie kreatywnych rozwiązań i zdobycie odpowiednich umiejętności na przyszłość w międzynarodowym środowisku w kontakcie z firmami biznesowymi i organizacjami publicznymi.

Program każdego BIP zorganizowanego zgodnie z zasadami programu Erasmus+: połączenie mobilności fizycznej (5 dni) i zajęć wirtualnych dających minimum 3 ECTS:

Termin składania wniosków: 21 września 2023 r

Więcej szczegółów na temat wyzwań organizowanych w Trydencie będzie dostępnych podczas krótkiej wirtualnej sesji informacyjnej, w której studenci będą mogli wziąć udział 31 sierpnia o godzinie 18:00 (CET). short virtual information session your students can attend on August the 31st at 6 pm (CET)