Firma Transition Technolgies PSC S.A. dołączyła do grona naszych Patronów!

12 czerwca mieliśmy przyjemność gościć na Wydziale Mechanicznym przedstawicieli Transition Technologies PSC S.A. dr inż. Sylwestra Oleszka oraz Milenę Szymańską. Spotkanie z dziekanem Jerzym A. Sładkiem, prodziekanem Bogdanem Szybińskim, prof. PK i dr inż. Jackiem Hablem zaowocowało podpisaniem porozumienia o współpracy, która obejmuje między innymi podejmowanie wspólnych inicjatyw o charakterze akademickim, technologicznym i naukowym. Nasi Studenci zyskają możliwość korzystania z wiedzy ekspertów i uczestniczenia w projektach prowadzonych przez firmę, poznawania jej infrastruktury, a także odbywania staży i praktyk.

Koordynatorami porozumienia ze strony firmy jest Milena Szymańska, a ze strony wydziału dr hab. inż. Jan Duda, prof. PK i dr inż. Jacek Habel z Katedry Inżynierii i Automatyzacji Produkcji Wydziału Mechanicznego.

Firma Transition Technologies PSC S.A. jako globalny integrator rozwiązań informatycznych zajmuje się kompleksowymi projektami cyfryzacji przedsiębiorstw przemysłowych, wdrażaniem systemów PLM, Industrial Cloud IoT, Augmented Reality, Machine Learning, Enterprise PLM i innych technologii kluczowych w procesie cyfrowej transformacji.

Transition-Technologies