3 koła naukowe na Perspektywy Women in Tech Summit 2024

W dniach 12-13 czerwca reprezentantki i reprezentanci 3 kół naukowych:

• Automatyki i Robotyki (Kamil Kaczmarz i Piotr Łubiarz)
  • Data & AI (Lisa Fretschel, Katarzyna Młynarczyk, Emilia Betlej, Aleksandra Orzech i Miłosz Okarma)
  • Form&Function (Wiktoria Roman, Kornelia Sowa, Joanna Proszek, Joanna Balicka)

wzięli udział w Perspektywy Women in Tech Summit 2024.

Wydarzenie odbyło się w warszawskiej Centrum Expo XXI i zgromadziło 10.000 studentek i studentów, specjalistek i specjalistów ze świata nowych technologii, 500 ekspertów z branży i 100 największych firm technologicznych.

W trakcie konferencji Studenci mieli okazję zaprezentować projekty i prace swoich kół oraz nawiązać szereg ciekawych kontaktów: z innymi kołami studenckimi z całej Polski, z zagranicznymi naukowcami, a także firmami, które wzięły udział w Targach Kariery. Studenci mogli bezpośrednio porozmawiać  o perspektywach zawodowych, wymogach na konkretne stanowiska pracy, możliwościach rozwoju w interesujących ich firmach.

Podczas wydarzenia odbywały się konferencje i panele dyskusyjne, prowadzone przez polskich i zagranicznych przedsiębiorców, naukowców i inżynierów.

Fot. arch pryw. Kamil Kaczmarz