Nowi prorektorzy Politechniki Krakowskiej na kadencję 2024-2028

Poznaliśmy skład prorektorski władz Politechniki Krakowskiej na kadencję 2024-2028. Rektor PK prof. Andrzej Szarata będzie współpracował z czterema prorektorami. Nowym prorektorem ds. nauki będzie dr hab. inż. Magdalena Niemczewska-Wójcik, prof. PK, dotąd prodziekan Wydziału Mechanicznego PK. Stanowisko prorektora ds. kształcenia i współpracy z zagranicą obejmie dr hab. inż. Katarzyna Bizon, prof. PK, kierownik Katedry Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej. Misję na dotychczasowych stanowiskach kontynuować będą: dr hab. inż. arch. Tomasz Kapecki, prof. PK, kierownik Katedry Architektury Miejsc Pracy, Sportu i Usług Katedry Wydziału Architektury PK – jako prorektor ds. ogólnych oraz dr inż. Marek Bauer z Katedry Systemów Transportowych Wydziału Inżynierii Lądowej PK – jako prorektor ds. studenckich.